שתף קטע נבחר

עמוס מנסדורף מונה לקפטן נבחרת הפדרציה

אחד מגדולי שחקני הטניס הישראלים בכל הזמנים יחליף בתפקיד את ליאור מור. יו"ר האיגוד, אסי טוכמאייר: "עמוס מביא איתו מקצועיות וניסיון מהמעלה הראשונה"

כארבעה חודשים לפני משחקי גביע הפדרציה באילת (6-9 בפברואר), הודיעו היום (רביעי) באיגוד הטניס על חילופי תפקידים בנבחרת הפדרציה.

 

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

אחד מגדולי שחקני ישראל, ומי שכבר היה במעמדי הטניס הגדולים בעולם, עמוס מנסדורף, מונה באופן רשמי לקפטן הנבחרת. מנסדורף, שמביא איתו ניסיון רב שנים, יחליף בתפקידו את ליאור מור, ששימש כמאמן ובהמשך כקפטן הנבחרת במשך העשור האחרון.

 

ליאור מור עם שחר פאר. יש מאמן חדש לפדרציה (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ליאור מור עם שחר פאר. יש מאמן חדש לפדרציה(צילום: אורן אהרוני)

 

באיגוד בחנו מספר מועמדים כאשר מנסדורף נמצא לבסוף המתאים ביותר. החילוף האחרון הוא חלק מהמגמה שמוביל לאחרונה יו"ר האיגוד, אסי טוכמאיר, ובהתאם לה מגויסים אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. כך לדוגמא, מונה לאחרונה שלמה גליקשטיין, אחד מאנשי הטניס המנוסים ביותר בהיסטוריה של ישראל, למנכ"ל איגוד הטניס - וכעת כאמור זהו מנסדורף שמתמנה לתפקיד.

 

אסי טוכמאיר, יו"ר איגוד הטניס, אמר: "לאחרונה נתקבלה החלטה מקצועית, במשותף עם ליאור, לפיה על קפטן הנבחרת יהיה ללוות את שחקניות הנבחרת מספר שבועות בחו"ל. מכיוון שבמהלך השנה ליאור מחויב לחברה שבה הוא עובד, הוחלט במשותף איתו כי יהיה נכון למנות אדם שעיקר עיסוקו הוא טניס, ויוכל להתלוות לטניסאיות במהלך השנה".

 

"אנחנו מודים לליאור על העבודה הנהדרת שעשה בכל השנים שלו בנבחרת, הן כקפטן והן כמאמן, ואני בטוח שהוא ימשיך להשתלב במערכת בתפקידים נוספים, שכן הוא נכס לטניס הישראלי. בהזדמנות זאת אני רוצה לאחל לעמוס הצלחה רבה בתפקיד. עמוס מביא איתו מקצועיות וניסיון מהמעלה הראשונה, ואנו מקווים ומאחלים לו שיביא הצלחה לנבחרת באתגרים העומדים בפניה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עמוס מנסדורף
צילום: אורן אהרוני
מומלצים