שתף קטע נבחר

בן 18 חשוד שתקף מינית מאושפזת בברזילי

הצעיר, תושב אשקלון, חשוד גם שגנב חפצים אישיים של מאושפזות במחלקת הנשים בבית החולים בעיר. בעלה של אחת המאושפזות תפס אותו בשעת מעשה והוביל למעצרו

צעיר בן 18 מאשקלון נעצר שלשום (שישי) בערב על ידי משטרת אשקלון בחשד שתקף מינית מאושפזות במחלקת נשים בבית החולים ברזילי בעיר ובחשד שגנב מהן חפצים אישיים.

 

 

לפי החשד, הצעיר עבר בין חדרי מחלקת הנשים, שבה שהו בין השאר נשים בהיריון הנמצאות בסיכון, וחיפש חפצים אישיים שיוכל לקחת. החשוד נכנס לחדר שבו היו מאושפזות כמה נשים ורכן מעל מיטתה של אחת מהן כדי להגיע למכשיר הטלפון הנייד שלה, אך גבר שהיה בחדר ושם לב למתרחש מנע את הגניבה והבריח אותו.

אנשי הביטחון שהוזעקו למקום תפסו אותו, קשרו את ידיו והחזיקו בו עד להגעת השוטרים.

 

לטענת המאושפזת שהגישה את התלונה במשטרה, הצעיר היה "גדול ממדים" וניסה לתקוף אותה מינית כאשר קירב את ראשו לאיבריה המוצנעים. עם מעצרו נמצאו ברשותו של הצעיר חפצים אישיים של שתי מאושפזות נוספות. במשטרה בודקים אפשרות שהצעיר רכן מעל האשה כדי להספק את נטיותיו המיניות. אמש הוחלט להאריך את מעצרו.

 

מהנהלת בית החולים ברזילי נמסר בתגובה כי ביום שישי "נכנס גבר למחלקת הנשים בניסיון לגנוב חפצים ממאושפזות. לדבריהן, הוא גם רכן מעל אחת החולות. אחד הבעלים, ששהה ליד רעייתו, גרם למנוסתו, והוא נתפס על ידי אנשי הביטחון של בית החולים, שפעלו כשורה ועל-פי הנהלים. הגבר שנתפס הועבר לטיפול המשטרה. הנהלת בית החולים רואה את המקרה בחומרה, תגברה את האבטחה ותמשיך לפעול למען ביטחונם של המאושפזים בבית החולים. כעת ממתינה הנהלת בית החולים לתוצאות חקירת המשטרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד רכן מעל מיטתה של מאושפזת
צילום: index open
מומלצים