שתף קטע נבחר

המדינה: להסגיר לבלגיה נאשם באונס נערים

ישראלי בן 56 יועמד לדין על כך שנהג במשך שנים לפתות באלכוהול וסמים שני נערים ולבצע בהם עבירות מין חמורות

המדינה מבקשת להסגיר ישראלי בן 56 לבלגיה, שם הוא צפוי לעמוד לדין בגין מסכת עבירות מין חמורות שנמשכה שנים בשני קטינים, וכן בגין עבירות סמים. בקשת ההסגרה הוצאה על בסיס צו מעצר בלגי. היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, הוציא היום (א') בקשת מעצר נגדו עד תום ההליכים באמצעות המחלקה לעניינים בינלאומיים בפרקליטות.

 

בחירות בארה"ב 2012 - דיווחים נוספים ב-CNN ו-ynet

 

על פי בקשת ההסגרה, שהתקבלה אצל וינשטיין באמצעות השגרירות הבלגית לפני כשנה, מואשם הישראלי בכך שבנים 2008-2002, נהג לפתות באלכוהול וסמים שני נערים ולבצע בהם עבירות מין חמורות בתדירות גבוהה. 

 

לטענת הבלגים, הישראלי התגורר בבריסל סמוך לביתו של פ', אחד הקורבנות. הוא פגש בו לראשונה כשעשה דרכו מבית הספר, ושכנע אותו לבוא לביתו, שם ביצע בו בתחילה מעשים מגונים, ואז הזמין אותו לשוב ולבקר אותו. בהמשך, מתואר בבקשה, התפתחה ביניהם מערכת יחסים, במסגרתה ביצע הישראלי בנער מעשים מגונים ואף אנס אותו, ונתן לו אלכוהול, סמים ומתנות. הנאשם נהג באופן דומה במ', חברו של פ', שאותו פגש כשהיה יחד עמו.

 

במהלך שנת 2008, חשף אחד הילדים בפני הוריו את המעשים, ובבקשת ההסגרה נטען כי לאחר שההורים יצרו קשר עם הישראלי, הוא הודה בפניהם במעשים, ולאחר זמן קצר נמלט לישראל.

 

לבקשה צורפו דברים ששטחו הקורבנות ובהם מתוארים מעשיו של הנאשם, לכאורה, וכן הודעה של בן זוגו שבפניו, טוענים הבלגים, הוא הודה בחלק מהמעשים. בנוסף, מצוין כי בבית נמצאו גם מכתבי אהבה מצד אחד הילדים לישראלי, וכן תיעוד של שיחות טלפון רבות ביניהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: אבי מועלם
מומלצים