שתף קטע נבחר

קצין בכיר נחקר בחשד להטרדה מינית של שוטרות

ניצב-משנה נחקר במחלקה לחקירות שוטרים, שיתף פעולה וחזר לעבודתו. מקורביו אמרו כי אינם מאמינים לחשדות

במחלקה לחקירות שוטרים במשרד המשפטים מאשרים היום (ג') כי קצין בכיר בדרגת ניצב-משנה נחקר בחשד להטרדה מינית של שלוש שוטרות שעבדו עמו. שמו עדיין אסור לפרסום.

 

עוד בחדשות ynet:

 

בהודעה שפרסמה מח"ש נכתב כי "במענה לפניות כתבים אנו מאשרים כי אמש נחקר במחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה קצין בדרגת נצ"מ בחשד לעבירות הטרדה מינית של מספר שוטרות. הקצין שיתף פעולה באופן מלא בחקירתו וענה על שאלות חוקריו".

 

החוקרים לא הרחיקו את הקצין מתפקידו משום שלא היה צורך חקירתי ולא חשש לשיבוש חקירה, והיום הוא שב לעבודתו. מקורביו ציינו כי אינם מאמינים לחשדות נגדו, וכן שיבחו אותו על כך שמאז שהוצב בתפקידו האחרון "התחיל להזיז דברים".

 

עד היום היה הסיפור תחת צו איסור פרסום גורף על שמו של הקצין ועל כל פרט מפרטי הפרשה. מתברר כי לידי מח"ש הגיעו עדויות לפיהם הקצין הטריד לפחות 3 שוטרות שעובדות עמו ויש לציין כי מדובר בעבירות ברף הנמוך של הטרדה מינית. למרות זאת, החליטו במח"ש לזמן את הקצין הבכיר לחקירה באזהרה, שהסתיימה רק בשעות הלילה לאחר שעות רבות.

 

במח"ש סירבו למסור פרטים נוספים על החקירה, וציינו כי כמקובל,

 בתום החקירה התיק יועבר לחוות דעת לפרקליטות שתחליט אם להגיש כתב אישום נגד הקצין הבכיר.

 

לאחרונה סערה המשטרה בעקבות עזיבתו של ניצב ניסו שחם, שנחשף כי הוא חשוד שביצע עבירות מין בשבע שוטרות. יוסי פריינטי, לשעבר מפקד מחוז דרום, החליף אותו.

 

גם הסערה הגדולה שקדמה לפרשת שחם נגעה לחקירה במחלקה לחקירות שוטרים בחשד לעבירות מין. לפני כשנתיים היה זה ניצב אורי בר-לב, שהיה מועמד לתפקיד המפכ"ל ונאלץ לפרוש. התיק נגדו נסגר לאחר שהתנצל בפני אורלי אינס, יועצת חיצונית לשר לביטחון פנים

 

בהכנת הידיעה השתתפו אלי סניור, רענן בן צור ונועם (דבול) דביר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
"הטריד מינית מספר שוטרות"
צילום: איי פי
מומלצים