שתף קטע נבחר

פשרה: ניצה ברבי תקבל בחזרה את הג'יפ

המשטרה החרימה את הג'יפ שבו הסיעה ניצה ברבי את בעלה שושן אחרי תאונת הפגע וברח בנתניה, וכעת הוסכם כי היא תקבל אותו חזרה - לפחות עד סוף המשפט

בעלה אמנם מואשם בהריגה והפקרה של שלוש נשים בתאונת דרכים, אבל ניצה ברבי רשמה לעצמה הבוקר (יום ה') ניצחון קטן - בית המשפט המחוזי בלוד אישר פשרה עם הפרקליטות שבמסגרתה הג'יפ שבו הבריחה את בעלה לאחר התאונה יוחזר לה. עם זאת, בתום משפטו של בעלה שושן, צפויה הפרקליטות לבקש לחלט את הג'יפ בטענה שבוצעה בו עבירה.

 

בחירות 2013 - לכל הכתבות ב-ynet

 

עו"ד דוד יפתח, המייצג את בני הזוג, דרש להחזיר את הג'יפ לידיה של ניצה וטען כי היא אשה עובדת ואמא לילדים שזקוקה לכלי רכב שישמש אותה. לדבריו, לא נעברה כל עבירה בג'יפ ועל פי חוק לא ניתן להאשים רעיה של נאשם בכך שסייעה לו להימלט ממקום העבירה.

 

בעקבות בקשתו של עו"ד יפתח התנהל משא ומתן שבו טען עו"ד אביב שרון מהפרקליטות כי הג'יפ נתפס מיד אחרי האירוע בחדרה וכי מכיוון שניצה ברבי השתמשה בו כדי להבריח את בעלה, רשאית המדינה לחלט את הרכב. הוא ביקש שהמשטרה תמשיך להחזיק בג'יפ עד תום המשפט ואז יוחלט אם לחלט אותו או לא.

 

היום הגיעו שני הצדדים לפשרה בדיון אצל השופטת

מיכל ברנט - הג'יפ יוחזר לניצה ברבי בכפוף להפקדת ערבות של 40 אלף שקלים, ערבות צד ג' על יתרת שווי הג'יפ והטלת עיקול ואיסור למכור אותו עד תום המשפט. אחרי גזר הדין, צפויה הפרקליטות לבקש לחלט את הג'יפ לטובת המדינה.

 

בחודש שעבר הואשם בעלה של ניצה, שושן ברבי, בהריגתן של סבטלנה יגודייב (53), בתה שושנה יגודייב (25) ואלכסנדרה רובינוב (66) בתאונת פגע וברח בנתניה. אחרי התאונה הוא הסתתר במחסן בנתניה במשך כמה ימים עד שנלכד. הוא מכחיש כי נהג במכונית האאודי שלו, שנמצאה נטושה סמוך לזירת התאונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ניצה ברבי. זקוקה לכלי רכב כאשה עובדת ואם
צילום: בני דויטש
עו"ד דוד יפתח
צילום: מוטי קמחי
מומלצים