שתף קטע נבחר

עירום ברשת: נעצר חבר הנערה שניסתה להתאבד

מספר ימים לאחר שנערה בת 16 מהשרון ניסתה להתאבד בגלל שתמונות אינטימיות שלה פורסמו ברשת, עצרה המשטרה את חברה בן ה-18 בחשד כי הפיץ את התמונות. הנער חשוד גם כי קיים עמה יחסי מין בעת שהייתה בת 15 בניגוד לחוק. במקביל, נבדקת פרשה נוספת של הפצת תמונות עירום של נערה בת 14

התפתחות בחקירת ניסיון התאבדותה של התלמידה בת 16 בגלל תמונות אינטימיות שלה בקרב תלמידים. המשטרה עצרה אתמול (ו') את חברה בן ה-18 של הנערה בחשד כי צילם אותה בעירום והפיץ את התמונות בקרב חבריו. בנוסף, הצעיר חשוד כי קיים יחסי מין עם הנערה בניגוד לחוק כשהייתה בת 15. בחקירתו הוא טוען כי צילום התמונות ויחסי המין בוצעו בהסכמה.

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות

 

השבוע הובהלה נערה בת 16 מאחת מערי השרון לבית החולים בכפר סבא לאחר שניסתה לשים קץ לחייה באמצעות כדורים שבלעה. הנערה טופלה בבית החולים ויצאה מכלל סכנה.

 

בעקבות ניסיון ההתאבדות פתחו במשטרת כפר סבא בחקירה ממנה עלה כי הנערה נקלע ללחץ עקב הפצת תמונות עירום בה היא מצולמת במצבים אינטימיים עם חברה. התמונות הגיעו לתלמידים איתם לומדים השניים והפכו לשיחת היום בבית הספר, מה שגרם לנערה לדיכאון שהסתיים בהחלטה לשים קץ לחייה.

 

בחקירה התברר כי החבר צילם את התמונות באמצעות הטלפון הנייד, ולפי החשד הוא הפיץ את התמונות בקרב חבריו. המשטרה מייחסת לנער עבירות של החזקה והפצת חומר תועבה ובעילה אסורה בהסכמה של הנערה. היום הוא יובא לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו.

 

במקביל, במשטרת שדות שבשרון ממשיכים לחקור פרשה דומה של הפצת תמונות עירום של נערה בת 14 מאחד ממושבי השרון על ידיי החבר שלה, גם הוא בן 14. הנער והנערה היו חברים ולפי החשד הוא צילם את חברתו בעירום ושמר לעצמו את התמונות גם לאחר שנפרדו.

 

לאחרונה חזרו השניים להיות חברים והנער החשוד ביקש לצלם אותה שוב בעירום, אך היא סירבה.

הנערה סיפרה על כך לאמא והתלוננה גם במשטרה, שם סיפרה כי בעקבות סירובה להצטלם שוב בעירום הנער איים עליה כי יפיץ באינטרנט את תמונות העירום שלה. בעקבות האיומים היא נענתה לדרישותיו והצטלמה בעירום חלקי. לאחר מכן גילתה כי למרות זאת הוא שלח את התמונות לתלמידים אחרים בבית הספר.

 

בעקבות הסערה בבית הספר ותלונתה של האם ובתה עוכב הנער לחקירה במהלכה הודה במיוחס לו וטען כי מדובר בצילומים בהסכמה. הנער אף הציג בפני השוטרים את התמונות בטלפון הנייד שלו כדי שיראו כי מדובר בהסכמת הנערה לצילומים. הנער הסכים למחוק את כל התמונות מהטלפון הנייד ואמר כי לבקשתו גם כל חבריו שקיבלו את התמונות מחקו אותן. בסיום החקירה הוחלט לשחרר את הנער בתנאים מגבילים, בהם הרחקה מהנערה. במשטרה אמרו כי החקירה נמשכת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עבירה מקוונת
צילום: shutterstock
מומלצים