שתף קטע נבחר

איימה על חיי פרופ' היס: "יש כדור עם שמך עליו"

בת 52 מקרית אתא, שרקמות מגופת אחיה עדיין לא הובאו לקבורה, נעצרה אחרי ששלחה פקס לראש המכון לרפואה משפטית לשעבר. הסנגור: "היא ביקשה לעורר מודעות"

משטרת זבולון עצרה היום (ג') אישה כבת 52 מקריית אתא בחשד שאיימה על המנהל לשעבר של המכון לרפואה משפטית באבו-כביר, פרופ' יהודה היס. החשודה, שאחיה התאבד אחרי שירותו הצבאי כתוצאה מהלם קרב, טוענת שרקמות מגופו עדיין שמורות במכון ולא הובאו לקבורה. במכתב ששלחה למכון טענה בין היתר ש"יש כדור ששמו של היס רשום עליו".

 

 

המעצר מגיע כשבוע אחרי הדחתו של פרופ' היס מתפקידו במכון. את ההחלטה קיבל סגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, בעקבות "פרשת הרקמות".

 

לפני יומיים הגיע למכון לרפואה משפטית פקס בן ארבעה עמודים ובו גוללה האישה במילים קשות את טענותיה כלפי היס והמכון. בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה עוכבה האישה לחקירה, ובתום החקירה במשטרת זבולון היא נעצרה.

 

אחיה של החשודה סבל מהלם קרב וב-2005 שם קץ לחייו. האישה ומשפחתה טוענים כי רקמות מגופו עדיין שמורות במכון לרפואה משפטית ולא הובאו לקבורה, למרות סיכומים שהתקבלו בעבר. עו"ד ליאור בר זהר מהסנגוריה הציבורית, שמייצג את החשודה, מסר שבמכתבה היא ביקשה לעורר מודעות ותו לא: "ברור שהיא לא התכוונה לפגוע באיש. מדובר באישה נורמטיבית ללא עבר פלילי שמשפחתה ידעה כאב רב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרופ' יהודה היס. "החשודה ידעה כאב רב"
צילום: עטא עוויסאת, ידיעות אחרונות
מומלצים