שתף קטע נבחר

נדחתה בקשת השחרור של נאשם באונס בן שנה

ניסים חדד, שנאשם באונס בנה הפעוט של זוגתו, הציג ראיות חדשות במטרה להשתחרר ממעצר אך השופט דחה אותן. "מתגבשת תמונה ראייתית מוצקה יותר", כתב

נדחתה בקשתו של ניסים חדד, איש הנדל"ן שהואשם באונס פעוט בן שנה וחצי, בבקשה לעיון חוזר בנושא מעצרו עד תום ההליכים. שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, ציון קאפח, פסק בעניין היום (ה') וקבע כי "מתגבשת תמונה ראייתית מוצקה יותר לאחר שמיעת חלק מהראיות".

 

דיווחים נוספים בפרשה בחדשות ynet:

נפתח המשפט: "הייתי עם הפעוט, לא אנסתי"

מפקד המרחב: "תקיפת הפעוט בלתי נתפשת"

מנתחו של הפעוט שנאנס: "איך בן-אדם יכול?"

 

משפטו של חדד מתנהל בהרכב של שלושה שופטים בראשות השופטת שרה דותן, והדיונים עצמם מתקיימים בדלתיים סגורות. סנגוריו של חדד, עורכי הדין אלי כהן ויורם שפטל, הגישו בקשה לעיון חוזר בדבר מעצרו עד תום ההליכים, "על יסוד ראיות חדשות", לטענתם. 

 

כבר בחודש אוגוסט טענו כי בדיקת הפוליגרף שערך העלתה כי הוא דובר אמת וכי לא חטא במאומה. אך השופט דחה טענה זו וכתב בהחלטתו: "אין במסכת הראיות במקרה זה נסיבות שיש בהן לפתוח את הדלת בפני תוצאת הפוליגרף". הוא דחה גם את דברי הסנגורים כי מדובר בראיות חדשות והעלה שאלות קשות בפניהם. בסיכום החלטתו כתב: "התמונה העובדתית הכוללת המצטיירת הינה פציעת התינוק כתוצאה מהחדרת איבר מין או חפץ כלשהו. על פי ניתוח סדר הדברים וההיתכנות, רק לחדד הייתה הזדמנות לעשות כן". הוא חתם את החלטתו בכך ש"דבר לא נפגם בתשתית הראייתית".

 

השופט קאפח ביסס את החלטתו לאחר שקרא את כל הפרוטוקולים של הדיונים שהתנהלו בדלתיים סגורות.

 

בפתיחת המשפט כפר חדד באישום, הודה ששהה עם הילד באותו הזמן אך לא סיפק הסבר לפגיעה. אמו של הילד סיפרה בעבר כי חדד טען ש"הילד עשה את זה לעצמו". בתגובה לבקשת השחרור הקודמת שלו, אמרה ל-ynet: "אני יודעת ששלחתי ילד בריא והוא חזר עם דם ופגיעה קשה. ממה זה בא? מי עשה את זה? איך זה קרה לו? אני לא אשקוט עד שהאיש הזה יקבל את מה שמגיע לו. הוא ישלם על מה שהוא עשה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ניסים חדד. נשאר במעצר
צילום: מוטי קמחי
השופט ציון קאפח
צילום: אתר בתי משפט
מומלצים