שתף קטע נבחר

אחד החשודים באונס הקבוצתי: "היא הסכימה"

הוארך בארבעה ימים מעצרו של בן 18 מראש העין, שחשוד כי יחד עם נוספים שיכרו וסיממו בת 16 ולאחר מכן אנסו אותה. סנגוריו: "היא העלילה כדי לחפות שהעבירה לילה עם גבר זר"

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום (ו') בארבעה ימים את מעצרו של בן 18 מראש העין, החשוד כי יחד עם נוספים אנס נערה בת 16, אחרי ששיכרו וסיממו אותה. במשטרה מבטיחים להגיע גם לחשודים אחרים, וטוענים כי "זה רק עניין של זמן עד שנלכוד אותם".

 

 

השבוע ברחה הנערה מהפנימייה בה היא שוהה בשרון, ופגשה קבוצת צעירים בגן ציבורי בראש העין. היא נתנה את מספר הטלפון שלה לחשוד המרכזי, ואתמול יצרה איתו קשר. השניים קבעו להיפגש בחדרו של הצעיר, הממוקם בבית הוריו. על פי החשד, בחדר היא פגשה צעירים נוספים, שסיממו ושיכרו אותה עד אובדן חושים, ולאחר מכן אנסו אותה. "בכל פעם שהתעוררתי ראיתי מעליי מישהו אחר", סיפרה לחוקרים.

 

עוד בחדשות ynet:

 

מי שהצליח להפסיק את הזוועה היה ידיד של הנערה, שניסה להתקשר אליה אך לא היה מענה. הוא הזעיק את המשטרה לבית הצעיר וזו הצליחה לעצור אותו, לא לפני שניסה להימלט מהמקום ולטענת השוטרים תקף אותם. היום הוא הובא לבית המשפט, שם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשישה ימים, אך קיבלה רק ארבעה. בדיון מונו לצעיר שני סנגורים מטעם הסנגוריה הציבורית, עורכי הדין לירן פרידלנד ויזהר קונפורטי.

 

בדיון חזר וטען החשוד כי קיים עם הנערה יחסי מין בהסכמה. הוא הכחיש כי היו איתו גברים נוספים, וסירב לאשר שמות שהעלו בפניו החוקרים. לדבריו, הוא והמתלוננת שתו יחד אלכוהול, אך הוא לא ידע שהיא קטינה.

 

סנגוריו של החשוד טענו בדיון כי הקטינה מעלילה עליו כדי לחפות על כך שבילתה לילה עם גבר זר. הם ביקשו לשחרר את החשוד לביתו בתנאים מגבילים, אך השופטת דבורה עטל קבעה את ימי מעצרו על ארבעה. "קיים יסוד לחשד המיוחס לחשוד", קבעה בהחלטתה. "מעבר למסוכנות הנשקפת ממהות החשד קיים חשש לשיבוש הליכי חקירה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
הבקשה לשחרור נדחתה
צילום: אלי אלגרט
מומלצים