שתף קטע נבחר

צ'רלי אבוטבול נעצר: "חטיפה? רק עזרתי לבחור"

העבריין חשוד במעורבות בחטיפת אברך שנחשד בגניבת כסף מבית רב בצפון. בימים האחרונים נעצרו אשתו ומקורביו, בעוד אבוטבול עצמו הסתתר. ויש לו גרסה אחרת לגמרי

העבריין המוכר מנתניה צ'רלי אבוטבול נעצר אמש, לאחר ימים שהמשטרה ניהלה אחריו מצוד. הוא חשוד שעמד בראש קבוצת אנשים שחטפה אברך מירושלים, אשר נחשד כי גנב כסף מבית רב בצפון הארץ. אבל לאבוטבול יש גרסה אחרת לגמרי: "לא חטפתי את הבחור, הוא בסך הכול רצה שאני אעזור לו מול השותפים בגניבה", הוא טען בעת שהובא בצהריים (יום ד') להארכת מעצר. מעצרו הוארך בשבוע.

 

בחירות 2013 - לכל העדכונים ב-ynet

 

אבוטבול שבמשך 10 ימים הסתתר מחוקרי המשטרה, נעצר בדירה בבת-ים. את בריחתו הוא נימק בכך ש"כל פעם בשנים האחרונות שיש אירוע שכזה ממהרים לעצור אותי. רציתי שהמשטרה תגלה לבד את האמת ולא תעצור אותי".

 

צ'רלי אבוטבול, היום בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
צ'רלי אבוטבול, היום בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)

 

על פי חשד היחידה לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית (יאחב"ל), אנשיו של אבוטבול חטפו את האברך מצפון הארץ והביאו אותו לדירה בנתניה, שם שהה אבוטבול. אלא שלטענת צ'רלי, "הבחור התוודה עוד לפני שהגיע אליי שגנב 700 אלף שקל יחד עם אחרים ובסך הכול רצה שאעזור לו מול השותפים האחרים להחזיר את הכסף. הוא הגיע אליי וכבר היה מנופח ממכות, נשאר לישון בבית ורק למחרת שינה את הגרסה שלו".

 

מפרטי החקירה עלה כי לאחרונה נגנבו מביתו של הרב בצפון הארץ מאות אלפי שקלים, שחלקם התקבלו במסגרת אירוע משפחתי. מקורביו של הרב הצביעו על אברך מירושלים כחשוד בגניבת הכסף. הם יצרו לפי החשד קשר עם אנשיו של אבוטבול ואלה איתרו את האברך.

 

ביאחב"ל חושדים שאנשיו של אבוטבול הכניסו את האברך בכוח למכונית וחטפו אותו לכיוון ביתו של אבוטבול בנתניה,

 ושם הכניסו אותו למרתף והיכו אותו קשות. חרף האיומים והמכות, האברך טען בפניהם כי אין לו קשר לגניבת הכסף. לאחר שפונה לבית החולים לקבלת טיפול רפואי הגיש האברך תלונה וסיפר על שאירע.

 

עורכי הדין משה שרמן ויניב פרץ, המייצגים את אבוטבול, טענו כי האירוע התקבל מצדו בהפתעה, כי הוא לא יזם אותו ולא הורה לאף אחד לחטוף אף אדם. יתרה מזאת, הם הוסיפו כי האברך התוודה על גניבה נוספת שהוא וחבריו ביצעו בצפון, וכי אבוטבול ואנשיו היו אמורים לנסוע איתו אל השותפים האחרים לבית"ר עילית להביא את הכסף.


פורסם לראשונה 31/10/2012 07:01

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צ'רלי אבוטבול. "הוא הגיע אליי מנופח ממכות"
צילום: מוטי קמחי
מומלצים