שתף קטע נבחר

אישום: קצין בקריה צילם נשים בעירום בעזרת עט

סרן אפרים בן-ארצי נאשם כי שלח חיילת להחליף בגדים בחדר שבו שתל מצלמה. במקרים אחרים צילם בחשאי נשים בתאי מדידה בחנויות בגדים ובחורות שבאו לקיים איתו יחסי מין

הקצין חדר לפרטיותן של הנשים סביבו בדרכים מתוחכמות. אפרים בן-ארצי, ששירת כסרן במחנה רבין (הקריה) של צה"ל בתל-אביב, הואשם היום (ד') בבית משפט השלום בתל-אביב כי רכש שתי מצלמות וידאו נסתרות, האחת בצורת עט והשנייה בצורת שלט לרכב, כדי לצלם נשים במצבים אינטימיים ללא ידיעתן - והשתמש בהן.

 

בחירות 2013 - כל העדכונים ב-ynet

ארה"ב בוחרת 2012 - כל הכתבות של CNN ו-ynet

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

בן-ארצי הואשם בעבירות של פגיעה בפרטיות במזיד ובריבוי עבירות של מעשים מגונים. באחד המקרים, כך לפי כתב האישום, רצתה אחת המתלוננות נגדו, ששירתה כפקידת לשכה, להחליף בגדים, ובן-ארצי הציע לה לעשות זאת בחדר הדיונים בלשכה משום שאף אחד לא היה שם. הוא נכנס לחדר, הציב את אחת המצלמות, וכך תיעד אותה. המתלוננת, שהחלה להתפשט, הבחינה במצלמה הנסתרת ויצאה מהחדר.

 

במקרה אחר, כך נטען, יצר בן-ארצי קשר עם מתלוננת שפרסמה מודעה באתר היכרויות. השניים החלו להתכתב, שוחחו בטלפון כחודשיים, ובשלב מסוים נפגשו בביתו של בן-ארצי כדי לקיים יחסי מין. בן-ארצי, נכתב, הציב מצלמה נסתרת בחדר כדי לצלם אותה.

 

אירוע אחר התרחש בשנת 2009, לפי האישום, בן-ארצי הכיר בחורה באמצעות צ'ט באינטרנט, והשניים קיימו קשר מיני. כשהגיעה המתלוננת לחדר הדיונים ביחידה הציב בן-ארצי מצלמה בחדר כדי לצלם את יחסי המין ביניהם.

 

לפי כתב האישום, כך פעל בן-ארצי במקרים נוספים שבהם הכיר נשים דרך האינטרנט. מקרה נוסף כזה היה כשפגש בחורה בתא שירותים בקניון עזריאלי. גם שם הוא הציב מצלמה. במקרה אחר נכנס לתאי הלבשה בחנויות בגדים, וצילם בעזרת המצלמות הנסתרות נשים מודדות בגדים. לפי כתב האישום, כמה פעמים הוא גם הציב מצלמה נסתרת קרוב לחלון ביתן של נשים, וצילם אותן מחליפות בגדים או מתקלחות ללא ידיעתן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים