שתף קטע נבחר

נשים מודות בסקר: אנחנו לא יודעות לחנות

עיתון ה"דיילי מייל" הבריטי מדווח על סקר טעון במיוחד שנערך בממלכה ולפיו כמעט שליש מהנשים אמרו שישנו את נסיעתן כדי להימנע מחנייה במקביל. מה אחוז הגברים שחוששים?

כמעט שליש מהנשים ישנו את נתיב נסיעתן כדי להימנע מלבצע חניה במקביל - אחוז כפול מאשר אצל הגברים. כך עולה מסקר חדש שנערך בבית הספר לנהיגה בבריטניה AA ותוצאותיו פורסמו באתר האינטרנט של עיתון ה"דיילי מייל".

 

בחירות 2013 - לכל העדכונים ב-ynet

 

כתבות נוספות מהעולם

 

בסך הכול נהג אחד מתוך שישה הודה כי הוא לא בטוח מספיק ביכולתו לחנות במקביל. ההבדל בתשובות בין המינים היה משמעותי. רבע מהנשים אמרו שאין להן ביטחון בחניה במקביל, לעומת 11 אחוז בלבד מבין הגברים.  

 

כ-20 אחוז מכל הנהגים הודו כי שינו את תוכניותיהם ברגע האחרון בגלל שלא חשו בטוחים או מוכשרים להחנות במקביל במקום פנוי. בבית הספר לנהיגה שערך את הסקר טוענים כי יש "מגיפה של פחד מחניה" שפוגעת במיומנויות ובביטחון של הנהגים בבריטניה.

 

בכתבה עולה השערה, לפיה נהגי לונדון הם החונים הטובים ביותר בממלכה, זאת לאור שרק 14 אחוז מהם אמרו כי הם לא מרגישים מספיק בטוחים כדי לחנות במקביל. נהגים במזרח אנגליה הפגינו חוסר ביטחון בנושא זה, כאשר 21 אחוז מהם אמרו כי הם לא מרגישים מספיק בטוחים כדי לחנות במקביל.

 

בכתבה מוזכר גם כי במחקר שבוצע באוניברסיטת בוכום בגרמניה ביקשו מ-65 מתנדבים להחנות אאודי, ולנשים נדרשו יותר מ-20 שניות כדי לבצע את המשימה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אישה חונה, אילוסטרציה
צילום: shutterstock
מומלצים