שתף קטע נבחר

צילום: עופר עמרם, אוהד צויגנברג, חיים צח, עידו ארז

קרב שליטה בש"ס? הושחת רכב של מקורב לישי

שמעון זוהר, איש אמונו של ישי בעיר נשר, התנגד למסור את תפקידו למקורב לדרעי. למחרת הוא גילה שנופצו שמשות מכוניתו: "ייתכן שאני מפריע למישהו, הכול פוליטי". לשכת דרעי: "לא היה ולא נברא". נמשכת ההפיכה השקטה בתנועה?

האם מאבקי השליטה בש"ס מידרדרים לוונדליזם ולאלימות? שמעון זוהר, ראש מטה הבחירות של ש"ס בעיר נשר, שנחשב מקורב לאלי ישי, טוען היום (א') שמכוניתו הושחתה בסוף השבוע על רקע התנגדותו למסור את תפקידו לאיש המחנה של אריה דרעי. בלשכת דרעי מכחישים כל קשר לאירוע.

 

בחירות 2013 - כל הכתבות ב-ynet

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

המכונית של זוהר. "אני נשאר המנהל" (צילום: הודיה זוהר) (צילום: הודיה זוהר)
המכונית של זוהר. "אני נשאר המנהל"(צילום: הודיה זוהר)

 

למי מפריע שמעון זוהר? (צילום: הודיה זוהר) (צילום: הודיה זוהר)
למי מפריע שמעון זוהר?(צילום: הודיה זוהר)

 

במוצ"ש הגיש זוהר תלונה במשטרה. ל-ynet הוא אמר: "ייתכן שאני מפריע לגורמים מסוימים וזה רק פוליטי.

הם השחיתו את המכונית על מנת לקטוע את העשייה שלי. אני מבין שזה תמרור אזהרה שלהם".

 

זוהר הוא סגן ראש עיריית נשר מטעם ש"ס ומנהל מטה המפלגה בעיר בעשור האחרון. הוא נחשב לאיש אמונו של ישי וזוכה להערכה רבה במפלגה. כפי שפורסם ב-ynet, לאחרונה מבצע דרעי הפיכה שקטה במפלגה: במקום לפטר את נאמני ישי, הוא מצניח מעליהם אנשים מטעמו. כך מינה דרעי חמישה ראשי מחוזות חדשים, והעביר סמכויות חתימה ממנכ"ל המפלגה אל ראש מטה הבחירות שמינה.

 

ביום חמישי האחרון התבשר זוהר על כוונה להצניח מנהל מטה חדש בעיר - מזכיר המועצה הדתית הנחשב לנאמנו של דרעי. מנהל המרחב אמר לזוהר שהכוונה היא למנותו לאחראי על הבחירות בנשר, ובהמשך גם לראש ש"ס בעיר. זוהר התרעם, והודיע שאין בכוונתו לפנות את כסאו אך הוא מסכים למינוי פעילים תחתיו. "אתם יכולים למנות את מי שאתם רוצים אבל כחלק מהמטה.

אני המנהל", אמר.

 

ביום שישי לפנות בוקר התעורר זוהר וניגש למכוניתו. הוא ראה שכל השמשות נופצו ונגרם נזק רב לפח במספר מקומות. "הרסו לי את כל האוטו", הוא הוסיף. "כבר התחילה פה מערכת הבחירות ויש בלגאנים מכל הכיוונים". זוהר טוען שהוא חש מאוים, אבל אין בכוונתו לפנות את הכסא: "אני מודיע לכולם שאת העשייה שלי הם לא יפסיקו".

 

בלשכת אלי ישי לא הגיבו לדברים. מלשכת דרעי נמסר: "לא היה ולא נברא וגם לא משל היה. מר זוהר היה ונשאר ראש מטה הבחירות של ש"ס בנשר, ואין כוונה להעבירו מהתפקיד". עם זאת, גורמים במפלגה אישרו הערב שהייתה כוונה לצרף את מזכיר המועצה הדתית למטה הבחירות במהלך שהוגדר כ"איחוד כוחות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מכוניתו של זוהר, כפי שגילה אותה ביום שישי לפנות בוקר
צילום: הודיה זוהר
דרעי וישי. "יש בלאגן מכל הכיוונים"
צילום: גיל יוחנן
מומלצים