שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקר לוהט: באיזו עיר בארץ עושים הכי הרבה סקס?

  באיזו תדירות אתם עושים סקס? כמעט מחצית מהאוכלוסייה בישראל הייתה רוצה לקיים יותר יחסי מין - ובעיקר גברים, באופן צפוי למדי. סקר על הרגלי המין שלנו מגלה גם איזו עיר באמת הכי פעילה בלילה (רמז: לא מה שחשבתם) ואיזו הכי פחות

  עד כמה אתם מרוצים מחיי המין שלכם? 42% מהאנשים בישראל הצהירו שהיו רוצים לקיים יותר יחסי מין, ובאופן לא מאוד מפתיע - מדובר בעיקר בגברים (56%) ופחות בנשים (28%). כך עולה מסקר חדש שנערך בקרב מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת ודוברת העברית בגילאי 18 ומעלה בישראל, שכלל 503 משיבים.

   

  רוצים לעשות יותר סקס?

   

  70% מהנשים בסקר ציינו כי הן מרוצות מהמצב הקיים בתחום זה, ואילו רק 42% מהגברים מרוצים מתדירות יחסי המין שלהם. באופן דומה, כמעט אף אחד לא הביע רצון בפחות סקס: מבין הנשים רק 3% ציינו כי היו מעדיפות לקיים פחות יחסי מין, וכך גם 2% מהגברים. 

   

  מנתוני הסקר, שנערך על ידי חברת המחקר zeta-tools עבור באייר ישראל, יצרנית לויטרה, מתברר כי רווקים נהנים מתדירות נמוכה יותר של סקס לעומת אנשים שנמצאים בזוגיות - רק 34% ממי שאינם נמצאים בזוגיות הצהירו שהם עושים סקס בתדירות בינונית עד גבוהה (פעמיים-שלוש בשבוע עד מדי יום), לעומת 66% מהאנשים הנמצאים במערכת יחסים.

   

  37% מהגברים הצהירו שהם מקיימים יחסי מין בתדירות בינונית (פעם בשבוע עד פעם בחודש), אך רק 23% מהנשים הצהירו כך. לנשאלים היה קשה להודות עוד יותר בקיום יחסי מין בתדירות נמוכה (פעם בכמה חודשים עד בכלל לא): רק 8% השיבו כך לשאלת בסקר, לעומת 12% מהנשים. 

   

  תדירות הסקס משתנה גם לפי המיקום הגיאוגרפי בארץ: חולון התגלתה במפתיע כעיר שבה עושים הכי הרבה סקס, עם 32% מהנשאלים שהצהירו על קיום יחסי מין בתדירות גבוהה. את המקום השני לקחה כפר סבא (31%) - ואילו תל אביב הגיעה רק למקום השלישי עם 30%.

   

  על פי הסקר, במקום הרביעי נמצאת חיפה, עם 28% מהנשאלים שהצהירו כי הם מקיימים יחסי מין בתדירות גבוהה.

   

  ובאיזו עיר עושים הכי פחות סקס? ייתכן שהתשובה כלל אינה מפתיעה - ירושלים, עם השיעור הגבוה ביותר (16%) של נשאלים המקיימים יחסי מין בתדירות נמוכה ביותר. 54% מתושבי העיר, עם זאת, הצהירו כי הם שבעי רצון מתדירות הסקס בחייהם.

   

  אבל לא חייבים לעשות הרבה סקס כדי להיות מרוצים, כך מתברר מהסקר: באשדוד וברחובות, למשל, הצהירו רוב הנשאלים כי הם מקיימים יחסי מין פעם בשבוע, ו-57%-61% מרוצים מתדירות הסקס בחייהם. בתל אביב הצהירו רוב הנשאלים כי הם מקיימים יחסי מין פעמיים-שלוש בשבוע, ו-60% מרוצים מהתדירות הזאת.

   

  בכנס החברה הישראלית לתפקוד מיני, שהתקיים באוקטובר, נשאלו רופאים מומחים בטיפול בתפקוד מיני באיזו עיר בישראל לדעתם עושים הכי הרבה סקס. מתברר שהרופאים מכירים את מטופליהם היטב, ורובם השיבו "כפר סבא".

   

  עם זאת, חשבו הרופאים שגם חיפה מובילה בתדירות יחסי המין ובשביעות הרצון המינית, בעוד שלפי הסקר החדש חיפה נמצאת כאמור רק במקום הרביעי במדד זה.
   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: shutterstock
  לא חייבים לעשות הרבה סקס כדי להיות מרוצים
  צילום: shutterstock
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים