שתף קטע נבחר

נועה תשבי בלוס אנג'לס: "ישראל רוצה שלום"

הפגנה תמיכה בישראל שהתקיימה בלוס אנג'לס הוציאה מהבית גם את נועה תשבי, שלא הסתפקה בהנפת שלטים אלא נתנה נאום שסחף את הקהל: "אני מקווה שבעולם יתחילו להבין עם מה אנחנו מתמודדים"

אחרי היוזמה באינסטגרם שבה סלבס ישראלים הצטלמו עם הכיתוב "stop" על גופם, נועה תשבי מספקת תשובה משלה. תשבי, שבשנים האחרונות פעילה בהסברה למען ישראל, השתתפה אתמול (א') בערב (שעון ישראל) בהפגנה תמיכה בישראל מול הבניין הפדרלי בלוס אנג'לס, ובמהלכה השמיעה נאום שכלל דברי הסבר למדיניות הישראלית בעזה ועידוד לתושבי ישראל הנמצאים תחת מתקפת טילים.

 

צפו:  נועה תשבי נואמת בהפגנת תמיכה בישראל אמש בלוס אנג'לס (צילום: שרון מור שאולינה הפקות לוס אנג'לס)

 

"אני לא מדברת בשם הממשלה, אני מדברת בשמי", אמרה תשבי בין השאר. "אנחנו רוצים לסיים את הסכסוך הזה. אנחנו רוצים ששני הצדדים יחיו בשלווה, זה לצד זה, ואנחנו יכולים לעשות את זה. אף מדינה לא היתה מאפשרת לאזרחים שלה לחיות תחת איום תמידי, לכן אנחנו נאלצים לעשות מה שאנחנו עושים, זה מצב מצער. לבנו יוצא אל ילדי ישראל וגם אל הילדים הפלסטינים, שנמצאים תחת מתקפה בגלל חמאס שהוא ארגון טרור, ואנחנו קוראים להפסיק את זה עכשיו! אני מקווה שבעולם יתחילו להבין עם מה אנחנו מתמודדים. ישראל חזקה, היא דמוקרטיה בדיוק כמו ארצות הברית, וזאת הסיבה שהן עומדות זו לצד זו - הערכים שלהן".

 

רוצים שלום! נועה תשבי מפגינה בלוס אנג'לס (צילום: באדיבות Israeli Leadership Council ) (צילום: באדיבות Israeli Leadership Council )
רוצים שלום! נועה תשבי מפגינה בלוס אנג'לס

 

ההפגנה, שהשתתפו בה כ-5,000 איש, ביניהם איש העסקים הישראלי חיים סבן, אורגנה על ידי שני ארגונים פרו ישראליים: ILC ו-stand with us, ובמהלכה נשאו המפגינים שלטים עם הכיתוב "אנו עומדים לצידך ישראל", קראו לאו"ם להפסיק את ההתנהלות הדו פרצופית כלפי ישראל וביקשו להפסיק את הטרור. תשבי עצמה הניפה שלט "ישראל רוצה שלום" ואף התראיינה לתחנות טלוויזיה שונות שסיקרו את ההפגנה. אשת התקשורת שני לאובר מוסיפה מלוס אנג'לס כי מול ההפגנה הפרו ישראלית התייצב מספר קטן של מפגינים פרו פלסטינים. המדור מביע תמיכה במביעי התמיכה.


ויש לה גם מה להגיד לגויים (צילום: באדיבות Israeli Leadership Council ) (צילום: באדיבות Israeli Leadership Council )
ויש לה גם מה להגיד לגויים

 

(צילומים: באדיבות Israeli Leadership Council)

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות Israeli Leadership Council
תמיכה מאל-איי. נועה תשבי
צילום: באדיבות Israeli Leadership Council
לאתר ההטבות
מומלצים