שתף קטע נבחר

בובליל פורש מהמפלגה: "לא זורם איתם"

משבקשתו של כוכב "האח הגדול" להתברג במקום השני ברשימת המפלגה הכלכלית של האחים דני ובני גולדשטיין נענתה בשלילה, הוא הודיע על עזיבתו. השניים בתגובה: "עם כל הכבוד שאנו רוחשים לו, יש גבול לכל תעלול"

עוד לא התאוששנו מהפרישה מהפוליטיקה של שר הביטחון, אהוד ברק, כשמכה חדשה ניחתת על ראשינו: יוסי בובליל הודיע על פרישתו מהמפלגה הכלכלית שמתמודדת בבחירות לכנסת.

 

הסיפורים הכי חמים - לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

בובליל, פליט "האח הגדול", הצטרף אך לפני שבועיים למפלגת כלכלה בראשות האחים דני ובני גולדשטיין, וכעת הודיע כי הוא פורש מהמפלגה. הסיבה: חיכוכים בצמרת על רקע רצונו של בובליל להיות מדורג שני ברשימה, על חשבונו של בני גולדשטיין. "היה דיבור צפוף שאם לא נכניס שלושה מנדטים, בני ייתן לי את המקום השני. אבל הוא עשה אחד ועוד אחד והתחרט. אז הודעתי להם שאני לא זורם איתם", אמר בובליל.

כשנה שוקדים האחים דניאל ובני גולדשטיין, תושבי אשקלון, על הקמת מפלגת כלכלה שתתמודד בבחירות הקרובות. לא מעט כסף ומשאבים השקיעו השניים בהקמת המפלגה, אך פריצתם לתודעה הציבורית התאפשרה רק לאחר שהודיעו על צירופו של בובליל. בזכותו, סברו, יוכלו לשווק טוב יותר את מצע המפלגה: מודל אמריקני הכולל משכורת שבועית, משכנתה שבועית, הלוואות לסטודנטים בערבות המדינה ועוד.

 

עם הצטרפותו למפלגה (צילום: משה גליק) (צילום: משה גליק)
עם הצטרפותו למפלגה(צילום: משה גליק)
 

כשהצטרף, הודיע בובליל כי הוא "הגפרור שיצית את האש. אני אדם מוכּר ואני אעזור לפרסם את המפלגה הזו". היום הוא כבר נשמע אחרת. "יש לי עסק עם שני אחים שאחד לא רוצה לוותר על המקום השני. בלי מקום שני לא מתאים לי להיכנס לזה בכלל. זו לא מפלגה מוכרת, כך שהם לא בטוח בפנים. לא אעבוד שלושה חודשים בשביל שהם יהיו בפנים ואני בחוץ".

 

לדברי בובליל, "הם אחים, אני לא רוצה להתערבב, שלא יסתכסכו בגללי. אמרתי להם - אתם אנשים טובים, תהיו בריאים, נהניתם מהרעש שעשיתי בשבילכם". אך לדבריו, "ברגע שיודעים שיוסי לא נמצא, זה כבר סיפור אחר. הרי גם ככה קשה להיכנס, וזו מפלגה לא מוכרת. אני מאמין שהיה לי הכוח להביא שני מנדטים. אבל מעל זה אני כבר לא בטוח".

 

יו"ר מפלגת כלכלה, דניאל גולדשטיין, הגיב לדברים: "אחי בני, מספר 2, הקים את המפלגה לפני יותר משנה ומאז הוא עובד במרץ רב והשקיע עשרות אלפי שקלים. כשנוצר קשר עם יוסי בובליל דיברנו על מקום חמישי. אחר כך הוא רצה מקום רביעי, בהמשך - שלישי. עכשיו הוא מדבר על המקום השני, או אפילו על המקום הראשון. עם כל הכבוד שאנו רוחשים לו, יש גבול לכל תעלול".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יוסי בובליל
צילום: משה גליק
מומלצים