שתף קטע נבחר

הסיוט של הטרמפיסטיות: "הטריד נוסעות"

מהנד טבאחי, בן 24, הואשם שביצע מעשים מגונים בארבע נשים. הוא הצטרף לטרמפים שלקחו, נצמד אליהן ונגע בגופן

הסיוט של הטרמפיסטיות: מהנד טבאחי (24), תושב בני ברק, הואשם היום (ב') שביצע מעשים מגונים בארבע נוסעות שעלו יחד איתו לאותו הטרמפ. כתב האישום שהוגש לאחרונה לבית משפט השלום בירושלים מגלם את הסיוט של כל נוסעת וממנו עולה כי הצעיר נהג לעלות לטרמפים וניצל את הקרבה הפיזית אליהן ברכב כדי לשלוח ידיים.

 

הסיפורים הכי חמים - לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

לפי האישום, לפני מספר חודשים נכנסה א', בחורה צעירה, לרכב שעצר בטרמפיאדה בצומת גוש עציון. מיד אחריה נכנס לרכב גם טבאחי ובמהלך הנסיעה החל ללטף אותה בירך. ובתגובה לכך הזיזה הטרמפיסטית את ידו ממנה וביקשה שיעזוב אותה.

 

כחודש וחצי לאחר מכן נכנסה ה', צעירה אחרת, לרכב שעצר בטרמפיאדה בצומת גילה, וגם במקרה הזה נכנס טבאחי מיד אחריה. במהלך הנסיעה הניח את ידו על חלקה העליון של ירכה וזו סילקה את ידו ממנה. הוא לא ויתר, בהמשך הנסיעה הוא נצמד אליה והניח את ידו תחת ירכה.

בתגובה לכך נעצה בו הטרמפיסטית את מבטה ובתגובה לכך שאל אותה "למה את מסתכלת עליי?". טבאחי כנראה לא הבין את הרמז, בהמשך הנסיעה המשיך במעשיו, אז צעקה הטרמפיסטית לנהגת לעצור את הרכב על מנת להחליף מקומות ישיבה.

 

לפי כתב האישום, בשני מקרים נוספים נכנס טבאחי לרכבים שעצרו בטרמפיאדות במקומות שונים יחד עם שתי נשים שונות. במהלך הנסיעות הניח את ידו על רגליהן של הנשים מבלי הסכמתן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מסוכן בטרמפים (אילוסטרציה)
צילום: אפי שריר
מומלצים