שתף קטע נבחר

הפנים נחשפות: הרופאה ומאהבת 'האלמן הסדרתי'

עכשיו מותר להראות את תמונתה של ד"ר מריה זקוטסקי, ששוחררה לביתה אבל עלולה להסתבך גם עם משרד הבריאות

בית משפט השלום בכפר סבא התיר היום (ג') לפרסם את תמונתה של הרופאה ד"ר מריה זקוטסקי, החשודה ברצח של ג'ני קופר, אשתו של המאהב שלה שמעון קופר, באמצעות זריקה של חומר מרדים שאותו לקחה ממקום עבודתה. במשטרה אומרים כי העבירו את החומר בנושא למשרד הבריאות. עורך דינה מכחיש כי היא מעורבת ברצח.

 

 

"האלמן הסדרתי" - דיווחים נוספים ב-ynet

 

במהלך החקירה טענה זקוטסקי כי קופר רימה אותה וכי לא ידעה שחומרי ההרדמה שסיפקה לו נועדו לחיסולה של ג'ני. אך החוקרים לא אימצו את גרסתה במלואה. גם אתמול, כאשר הובאה לשחרור בתנאים מגבילים, עדיין ייחסו לה עבירה של רצח ושל קשירת קשר לפשע יחד עם קופר. במשטרה אומרים כי הפרקליטות היא שתצטרך לקבוע אם להאשים את קופר ברצח או בעבירה אחרת.

 

מריה זקוטסקי. "אמר לי שהוא יוצא לחיסול בחו"ל" (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
מריה זקוטסקי. "אמר לי שהוא יוצא לחיסול בחו"ל"(צילום: עידו ארז)

 

ל-ynet נודע כי חומר החקירה בנושא הועבר גם למשרד הבריאות, במטרה שאנשיו יחקרו ויחליטו אם להעמיד את זקוטסקי לדין משמעתי בגלל מעורבותה בפרשה, ובעיקר משום שבמסגרת עבודתה עברה עבירה של לקיחת חומר הרדמה בניגוד לחוק,

 והעבירה אותו לקופר. היא אף הסבירה לו היכן מזריקים את החומר בגוף האדם.

 

מדובר בחומר הרדמה שבו הרופאה זמינה אליו במסגרת עבודתה כרופאה מרדימה. "הרופאה הודתה כי לקחה את חומר ההרדמה בלי רשות ומסרה אותו לבן זוגה. גם אם לא חשוב מה הוא עשה איתו, עדיין יש פה עבירה שגם משרד הבריאות יצטרך לבדוק ולהחליט אם מדובר בעבירה אתית ולהעמידה לדין ואולי אף לשלול את רישיונה", אמרו גורמים המעורים בחקירה. זקוטסקי טענה כי האמינה לבן זוגה, שטען כי הוא איש הממסד הביטחוני שיוצא לשליחות חשובה בחו"ל כדי לחסל אדם.

 

ממשרד הבריאות נמסר בתגובה כי "בתום ההליך הפלילי, יבקש משרד הבריאות את חומר החקירה, ובהתאם ישקול נקיטת צעדים משמעתיים".

 

בהכנת הידיעה השתתפה כרמית ראובן
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מריה זקוטסקי. מסתבכת?
צילום: עידו ארז
מומלצים