שתף קטע נבחר

קארל מאלון מואשם בתקיפה

אוהדת של הסיאטל סופרסוניקס שישבה בקהל במשחק בית של יוטה נגד סיאטל, טוענת כי מאלון תקף אותה לאחר שנחת עליה בניסיון להציל כדור

חוקרי תחנת המשטרה בסולק לייק סיטי בודקים את תלונתה של ברינה סאנפט, אוהדת של הסיאטל סופרסוניקס, שלפי טענתה הותקפה על-ידי כוכב היוטה ג'אז, קארל מאלון, בעיצומו של משחק, ואף נגרמו לה פציעות ראש ועוגמת נפש.
סאנפט צפתה במשחק הפלייאוף שנערך בדלתא סנטר שביוטה בין הג'אז לסופרסוניקס ב-5 במאי השנה. במהלך המחצית הראשונה של המשחק מאלון זינק אל היציע בניסיון להציל כדור, ונחת על סאנפט שישבה באחת השורות הראשונות.
לפי עדותה של האוהדת, מאלון היכה אותה בראש ובחזה, בעודו מנסה לקום כדי לחזור למגרש. סאנפט הוסיפה, כי לאחר התקרית היא הוטרדה על-ידי הצופים המקומיים, כשבהמשך הוציאה אותה הנהלת ג'אז אל מחוץ לאולם, ומנעה ממנה לצפות בהמשך המשחק. עוד היא טוענת כי נציגי הג'אז הבטיחו לה כי יטפלו בעניין התקיפה, וידאגו למכתב התנצלות אישי מצידו של מאלון, אך לאחר שזה לא הגיע החליטה להגיש תלונה.
ראשי הג'אז הגיבו בכעס רב על תלונותיה. דיוויד אלרד, האחראי על יחסי הציבור של הקבוצה, אמר: "לא יתכן שמאלון הספיק לקום לאחר הנפילה וגם להכות את סאנפט, וכל זאת אל מול עדשות המצלמות ששידרו את המשחק". אלרד דוחה גם את כל תלונותיה בנוגע להתנהגות ההנהלה במקרה, וטוען כי הוא עצמו הציע לסאנפט מקום ישיבה שקט יותר, אך היא סירבה, ולכן היה ברור שתיתקל בתגובות עוינות מהקהל. מאלון עדיין לא הגיב על הפרשה, אך עורך-דינו הודיע כי השחקן ישתף פעולה עם החוקרים, אם כי הוא מביע תמיהה על הגשת התלונה.

לפנייה לכתב/ת
ארכיון
מאלון. פגע בכוונה?
ארכיון
מומלצים