שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  רון לאודר: "אזרים 80 מיליון שקל לערוץ 10"

  בעל המניות העיקרי של ערוץ 10 הודיע כי החליט להזרים 80 מיליון שקלים - בתמורה לכך שהמדינה תאריך את זיכיון הערוץ בשלוש שנים. "אני קורא לממשלה לחתום על חלקה", אמר

  מסתמן פיתרון למשבר בערוץ 10: בעל המניות המרכזי בערוץ, רון לאודר,כינס היום (ראשון) מסיבת עיתונאים בה התחייב להזרים כ-80 מיליון שקל לערוץ תמורת הארכת הזיכיון בשלוש שנים - דבר שיוסדר על ידי המדינה בחקיקה.

   

  "לפני עשר שנים הגעתי לערוץ 10. האמנתי בו מאוד אבל לא בדקתי את כל עניין הרשיונות והחוקים בארץ. יש לי עסקי תקשורת נוספים בכל מיני מקומות בעולם. לאף מדינה אין כאלו חוקים נוקשים, כולל עמיתים שבדקתי איתם. אמרו לי שזה בלתי אפשרי להצליח עם החוקים האלה, אבל החלטתי להמשיך", מסר לאודר.

   

  "אני רוצה להודות לאבי בלשניקוב על מה שעשה", הוסיף לאודר. "לא היה יום אחד שהיה קל. ישראל מיוחדת וזה היה זמן קשה, ואני מצדיע לעובדי הערוץ שעשו עבודה מדהימה בלי הרבה כסף. חשבתי המון על סגירת הערוץ בגלל מה שקורה, עד אתמול. לא ידעתי אם לקחת סיכון או להחליט שלא. בסופו של דבר החלטתי לחתום, בעיקר בגלל העובדים שעלולים לאבד עבודתם".

   

  בשלב זה הראה לאודר את החוזה עליו חתם וקרא לממשלה לחתום על חלקה בהסכם: "חתימה אחת לא מספיקה. אם ממשלת ישראל לא תחתום, אנחנו נסגור בחודש הבא. אני מאמין שהממשלה תחתום בסוף".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: באדיבות ערוץ 10
  ערוץ 10. יינצל מסגירה?
  צילום: באדיבות ערוץ 10
  לאתר ההטבות
  מומלצים