שתף קטע נבחר

הצעיר מב"ש הודה ושחזר: יריתי באשתי ובספר

בהארכת מעצר יבגני בגץ הסביר עורך דינו כי דעתו השתבשה עליו. החשוד ברצח הכפול הודה כי הגיע למספרה וירה למוות באשתו גלינה ובבעלים רוסלן זכרוב, מכיוון שסבר שהשניים מנהלים רומן. קרוב משפחתו של זכרוב: גלינה רק הסתפרה אצלו

יבגני בגץ בן 23 מבאר שבע הודה בחקירתו במשטרה כי ירה אמש (יום ה') למוות באשתו גלינה (31) וכן בבעל המספרה שבה שהתה, רוסלן זכרוב (47). הוא אף שחזר את הרצח הכפול והסביר כי חשד שהשניים מנהלים רומן. בית משפט השלום בעיר האריך את מעצרו ב-14 ימים.

 

והבוקר: רצח בטירה, מהירי נגרם נזק לבתים ולעסקים

 

בביתו של הנרצח, רוסלן זכרוב (צילום: רועי עידן) (צילום: רועי עידן)
בביתו של הנרצח, רוסלן זכרוב(צילום: רועי עידן)

 

לאחר הירי התקשר בגץ למוקד 100 ודיווח על מעשיו. שוטרים שהגיעו למקום עצרו אותו ותפסו את כלי הנשק. מחקירה ראשונית התברר שלבני הזוג יש שני ילדים, בן 6 ובן שנה.

 

יבגני בגץ בהארכת המעצר (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
יבגני בגץ בהארכת המעצר(צילום: הרצל יוסף)
 

בני המשפחה של זכרוב אמרו כי מדובר בבחור שקט וכי אינם מאמינים שניהל מערכת יחסים עם הנרצחת. חוסיין אבולקיען, גיסו, אמר כי בני המשפחה לא מעכלים את אשר אירע ובטוחים כי גלינה וזכרוב לא ניהלו רומן. "רוסלן היה אדם שקט. מהעבודה הגיע הביתה, ומהבית הלך לעבודה. מעולם לא היה לו סכסוך עם איש". לגבי הנרצחת סיפר כי רק נהגה להסתפר במקום.

 

סנגורו של החשוד, עו"ד אלי בניה מהסנגוריה הציבורית, אמר כי בגץ הגיע למספרה כיוון שחשד ששם "אשתו מקיימת את הקשר. הוא ביקש לדבר איתה אך משהו שיבש עליו את דעתו והוא פעל בחוסר שיקול דעת".

 

עוד אמר, כי מדובר במקרה טראגי. "בבת אחת חרב עליו עולמו כשקופדו חייהם של שני בני אדם. אבל מדובר באדם מן היישוב, איש משפחה, בעל ואב ללא עבר פלילי ששירת שירות צבאי מלא ועבד כמאבטח במוסדות חינוך". 

 

הוא הסביר עוד כי מדובר במעשה שלא תוכנן מראש. "הוא מצר על כך, הוא עצמו חווה את האובדן", אמר, וסיפר כי הוא צפוי להישלח לבדיקה פסיכאטרית מעמיקה לאחר שעבר כבר בדיקה ראשונית. "אין הלימה בין האדם לבין מעשיו אתמול. יש פער שלא ניתן להסביר".

 

זירת הרצח (צילום: הרצל יוסף) (צילום: הרצל יוסף)
זירת הרצח(צילום: הרצל יוסף)
 

מחקירת המשטרה עולה שבגץ הגיע למספרה שברחוב מצדה בעיר, ירה באשתו

מטווח קצר, ולאחר מכן ירה גם בבעל המספרה. הוא השתמש כנראה בנשק שהחזיק ברישיון מתוקף עבודתו כמאבטח. בין בני הזוג לא היו אירועי אלימות קודמים הידועים למשטרה. 

 

מפקד מרחב נגב, תת ניצב פרץ עמר, אמר אמש: "סמוך לשעה עשרה לשמונה התקבלה הודעה על ירי ברחוב מצדה לעבר מספרה, ומאוחר יותר התקבל טלפון נוסף, ככל הנראה על ידי החשוד בירי, שסיפר שהרג את אשתו ואדם נוסף. כוחות שהגיעו למקום מצאו אותו, תפסו את הנשק והביאו אותו לחקירה. ככל הנראה מדובר ברצח על רקע רומנטי, רצח כפול של שני אנשים, בהם האישה של הרוצח עצמו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת הרצח
צילום: הרצל יוסף
רוסלן זכרוב. נרצח עם גלינה בגץ
ירה בשניים במספרה
צילום: הרצל יוסף
באר שבע אמש
צילום: הרצל יוסף
מומלצים