שתף קטע נבחר

האם נאשמת בדקירת האב, הילד: 'אמרה לי לשקר'

תושבת בת ים נאשמת כי דקרה את בן זוגה, אך לדבריו מדובר בתאונה עצמית. המשטרה בטוחה שהוא מגונן עליה, אבל הילד בן ה-8 סיפר: "אמא אמרה לי להגיד שאבא החליק על הסכין"

אז מי משקר למשטרה - האישה ש"דקרה", הבעל שנדקר - או הילד שראה הכול? כתב אישום הוגש היום (ד') בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד תושבת בת ים, בת 38, שדקרה לכאורה את בעלה באמצעות סכין בעלת להב של 16 ס"מ. בעלה טוען כעת כי היא לא עשתה זאת וכי הוא נדקר בטעות, אך המשטרה בטוחה כי הוא מנסה לגונן עליה. בנו של הזוג הפך לפתע לעד מפתח בפרשה.

 

הסיפורים הכי חמים, לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

הבעל בן ה-34 טוען כאמור כי אשתו לא דקרה אותו. הפרקליטות טוענת כי גירסתו זו "אינה מתיישבת עם השכל הישר". הבעל טוען כי הוא התעורר משנתו באמצע הלילה, התיישב על כיסא ושתה מיץ, כאשר יד אחת נשענת על השיש ונוגעת בסכין, שהייתה על השיש גם כן. לדבריו, לפתע נכנסה הנאשמת למטבח. הוא נבהל, קפץ מהכיסא ונדקר מהסכין.

 

עוד משפט ופלילים:

נמחקו כתבי אישום נגד מפגיני המחאה החברתית 

ראש אגף החקירות משהה חקירת אישיות שיפוטית

קצין בשב"ס חשוד באונס עובדת

 

מה שמחזק את כתב האישום, הוא העובדה שגרסתה של הנאשמת סותרת את זו של בן זוגה. היא טוענת שיצאה מהמקלחת בסביבות 11 בלילה וראתה את בעלה יושב על המיטה בחדר השינה כאשר הוא נראה מתוח. כששאלה אותו לשלומו הראה לה את הסכין הנעוצה במותנו.

 

רחוב המשפחה בבת ים (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
רחוב המשפחה בבת ים(צילום: עופר עמרם)

 

עו"ד אפרת רותם יצחק מפרקליטות מחוז תל אביב ביקשה הבוקר לעצור את האישה עד תום ההליכים. מבקשת המעצר עולה כי בידי הפרקליטות ראיות המוכיחות לכאורה את אשמתה של האישה, בין היתר מתוך דו"חות פעולה של המשטרה, שראו את בן הזוג יושב על כיסא במטבח כשהסכין נעוצה במותנו הימנית. מדו"חות הפעולה אף עולה כי בן זוגה אמר לשוטרים: "אני לא רוצה שאשתי תסתבך", ומיד לאחר מכן פונה לבית החולים במצב בינוני.

 

בניגוד לאביו, בנם הצעיר של בני הזוג לא היסס לסבך את אמו. בן ה-8 שהיה בדירה הודה בפני חוקר ילדים כי אימו הנחתה

אותו לשקר לשוטרים, וכן הורתה לו לומר כי אביו נפל והחליק על הסכין. יש לציין כי הזוג אינו משתף פעולה עם המשטרה, ולדברי הפרקליטות משקר באשר לאירוע.

 

בנוסף נאשמת האישה בתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, לאחר שהתנגדה למעצרה ואילצה את המשטרה להשתמש בשוקר חשמלי כדי להשתלט עליה. לפני מספר שנים ריצה הבעל עונש מאסר בגין אלימות כלפי אשתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר עמרם
האשה בדיון הארכת מעצר
צילום: עופר עמרם
מומלצים