שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  להבין את הטרגדיה: הרצח בקוניטקט בעיני הסינים
  האם אפשר לראות במפות השונות את רצף האירועים האיומים שקרו בביה"ס היסודי בניוטאון בקונטיקט בסוף השבוע האחרון? שרונה פומס בודקת את הנושא על פי האסטרולוגיה הסינית ותורת הפנג שואי

  הרצח בקונטיקט זעזע את כולנו. ביקשתי להבין ולחקור מתוך המטאפיסיקה הסינית את הסימנים שהבילו לטרגדיה, לקבל מושג כללי לגבי האירוע אותו קטונתי מלהבין עד הסוף.

   

  לפי האסטרולוגיה הסינית אנחנו בשנה של ינג מים דרקון, שנה בה יסוד המים משגשג. יסוד המים מייצג אינטליגנציה, חוסר יציבות, אך גם רגשות, ובמצבים של עודף גם פחדים, שבוודאי למדנו להכיר השנה גם בארץ. בחודש דצמבר ינג מים חולדה המייצג מים בעוצמה חזקה במיוחד, כלומר האיכות מתעצמת.

   

  דמיינו מים המתפזרים ומתפשטים לכל עבר ומתעצמים, בעיקר בשנה וחודש של מים. כך ניכר שהרצח בעיירה ה"בטוחה" והשקטה שיקף עד כמה רב הנסתר על הנגלה. הנסתר, אגב, מייצג את אלמנט המים.

   

  אי אפשר להפריד בין האם, בית הספר, הרוצח והתלמידים, מה שמחבר את כולם זו בוודאי תחושה מזוייפת של ביטחון בעיירה הקטנה - כולם היו בטוחים שדווקא במקום מגוריהם לא יקרה כלום. הוסיפו לזה את גורם הזמן המגיע מבחוץ כטריגר ומשפיע על מבנים, אנשים ועל אירועים - זהו סוד הקסם של עולם המטאפיסקה הסינית הנותן לנו סימנים.

   


  הרוצח אדם לנזה נולד ב-22.4.92

  הרוצח אדם לנזה נולד ב-22.4.92
  שנה חודש יום עשור

  ינג מים

  קוף

  ינג עץ

  דרקון

  ינג אדמה

  קוף

  ינג אש

  סוס

   

   

  הרוצח, אדם לנזה (רפרדוקציה: AP) (רפרדוקציה: AP)
  הרוצח, אדם לנזה(רפרדוקציה: AP)

   

  מתוך חוכמת הפנים הסיניות רואים עינים עגולות המייצגות עודף מים ובעיות רגשיות, האוזניים בולטות וצורת הפנים הופכת צרה במיוחד באזור הסנטר, מה שמראה על איכות חיים נמוכה וחיים קצרים.

   


  יום הרצח 14.12.12 שעה 9:35

  יום הרצח 14.12.12 שעה 9:35
  שנה חודש יום עשור

  ינג מים

  דרקון

  ינג מים

  חולדה

  ין אדמה

  תרנגול

  ין אדמה

  נחש

   

  יום רגיש במיוחד המגביר את אלמנט המים, שלושה אלמנטים של ינג מים בגזע פוגעים באלמנט האש הנחוץ לרוצח. אלמנט האש מייצג את האמא, המורות ואת בית הספר. לרוצח היו בעיות רגשיות - ישנו היעדר של אלמנט האש בשנה של דרקון. במפה שלו באופן כללי, השנה החודש ובאותו יום העצימו פחדים רבים, חוסר איזון רגשי ותחושה של חוסר תמיכה וחוסר אהבה מצד אמו.  

   

  בדקתי באופן אקראי חלק ממפות הלידה של הילדים שנרצחו ומצאתי שרוב המפות הראו על עודף אלמנט של מים באופן קיצוני, כך, למשל, המפה של ג'וזפין שנולדה ב-12.11.05 היתה עם מפה שיש בה עודף מים והיתה בעשור, בשנה ובחודש בעייתי.

   


  גוזפין, אחת הקורבנות. תאריך לידה 12.11.05

  ג'וזפין, אחת הקורבנות. תאריך לידה 12.11.05
  שנה חודש יום עשור

  ין עץ

  תרנגול

  ין אש

  חזיר

  ינג מתכת

  חולדה

  ינג אדמה

  חולדה

   

  מפתו של דניאל, ילד אחר שנרצח, מראה אף היא על בעיה עם עודף של אלמנט המים בעשור של קוף, יום ינג מים חולדה, כפל תרנגולים בשנה ובחודש המחזקים מים. מפות אחרות הראו חוסר איזון מסוג אחר אחר, בעיקר כזה שפגע באלמנט האש הנחוץ למפה, או עודף מים באופן קיצוני. מידע שלם בוודאי יתקבל עם קבלת שעת לידה, היכרות עם ביתם של הילדים וכדומה.

   

  פנג שואי

   

   

  גם למבנה של בית הספר יש גורל ומזל וניתן לראות כיצד הוא משקף את מה שקרה. המבנה נבנה ב-1956, חזית משוערת צפון מזרח 2, שייך לעידן 5. כוכבים מעופפים של מרכז המבנה (28) מראים על מבנה מאתגר למורות ולמנהלת, המתחזק בדלת הכניסה.

  דלת הכניסה למבנה עם צירוף 52 צירוף של אדמה שלילית המביאה לסטגנציה וחולי פגשה בשנת 2012 את כוכב 9 שנתי המחזק את 2, 7 חודשי מצטרף ל-2 יוצר צירוף של אש וכוכב 9 יומי מביא לכפל של אלמנט האש.

   

  כל הצירופים מגבירים סכנה של אש, התחממות של הזירה, צירוף ממנו הסינים חוששים במיוחד - כל מה שהרוצח רצה זה אש אוהבת, חום ותשומת לב, אך האש שפגשה את הרוצח בבית הספר הפכה לאש מכלה ואכזרית.

   

  • שרונה פומס , יועצת פנג שואי, אסטרולוגית ומומחית למטאפיסיקה הסינית

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  טקס הזיכרון לנרצחים בביה"ס היסודי בניוטאון, קונטיקא
  צילום: EPA
  מומלצים