שתף קטע נבחר

12 שנות מאסר לצעיר שאנס את שכנתו

בן 27 נכנס עם פנים מכוסות לאחר חצות לבית השכנה, תקף אותה ולא עצר גם כשבתה הקטנה התעוררה. הוא אנס אותה בביתה ואיים עליה. השופטים: "מדובר במעשה מעורר פלצות"

בן 27 שתקף את שכנתו לעיני ילדיה נידון היום (ב') ל-12 שנות מאסר. הוא נעצר רק שנתיים וחצי לאחר המעשה בהסתמך על בדיקת DNA והורשע בביצוע מעשה סדום.

 

עוד עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

בקיץ 2009 פרץ הצעיר המורשע לבית המתלוננת לאחר חצות ופניו מכוסות. היא ישנה בסלון והתעוררה, אך התוקף תפס אותה, אמר לה שבעלה שלח אותו אליה ושילם לו כסף רב ואיים כי יהרוג אותה. הוא ניסה לחנוק אותה ואיים עליה בסכין. במהלך האירועים, התעוררה בתה הקטנה והצעיר הורה לה להיכנס לחדר הסמוך, שבו ישן אחיה.

 

לאחר מכן גרר אותה ברחבי הבית, השכיב אותה על המיטה ואנס אותה. הוא הוביל אותה לכניסה, הקפיד שלא תסתובב ותראה את פניו ודרש ממנה לפתוח עבורו את הדלת תוך שהוא מאיים כי אם תספר למשטרה על האירוע, ירצח אותה ואת ילדיה.

 

המתלוננת הגדירה את האירועים כליל בלהות ואמרה כי הייתה בטוחה שתירצח על ידי התוקף. במשך שנתיים נטלה המשטרה דגימות DNA רבות מגברים שענו על תיאורה של המתלוננת, עד שלבסוף נמצאה התאמה לנאשם. כשנתפס, הזדעזעה המותקפת לגלות כי מדובר בשכנהּ.

 

התביעה ביקשה לגזור על הנאשם 17 שנות מאסר וטענה כי "המקום הבטוח ביותר עבורה הפך באחת למקום מסוכן ביותר". עו"ד דן באומן, שייצג את הנאשם מטעם הסנגוריה הציבורית, ביקש לשקול לטובה את הודאתו של הנאשם ונסיבותיו האישיות.

 

"האכזריות שגילה הנאשם מתעצמת לנוכח זאת שבמהלך המאבק בינו לבינה התעוררה בתה הרכה בשנים והנאשם הכניסהּ לחדר אחר והמשיך במעשיו הנלוזים", כתב בגזר הדין הרכב השופטים בראשות מנחם פינקלשטיין. "מדובר במעשה מעורר פלצות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה
צילום: shutterstock
השופט מנחם פינקלשטיין
צילום: אתר בתי המשפט
עו"ד דן באומן
מומלצים