שתף קטע נבחר

יחימוביץ' עונה לליברמן: מושחת, קיצוני, בלי בושה

מספר 2 בליכוד-ביתנו אמר כי יו"ר העבודה מייצגת את מדינת צפון ת"א, היא הגיבה במתקפה משלה: "ליברמן עושה הון לעצמו בדרכים מפוקפקות, הוא משתלח מתוך פאניקה בשל כתב האישום. זו חרפה שהוא מוצב ברשימה אחרי ראש הממשלה"

הוא אמר שהיא מייצגת את מדינת צפון תל-אביב, היא מכנה אותו "מושחת, קיצוני וחסר בושה". יו"ר מפלגת העבודה, שלי יחימוביץ', הגיבה הערב (יום ג') למתקפה עליה של מספר 2 בליכוד-ביתנו, אביגדור ליברמן. שר החוץ לשעבר טען בכנס בקיבוץ שפיים כי יחימוביץ' "לא מייצגת את הפריפריה", ועל כך אמרה יו"ר העבודה: "ליברמן לא נקף אצבע מעולם לטובת הפריפריה בפרט והציבור בכלל, גם לא עבור עולי חבר העמים שאותם הוא מתיימר לייצג בכנסת".

 

עוד עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

יחימוביץ' המשיכה ותקפה את ליברמן ואמרה כי "לו היה מחוקק עבור העולים חצי מהחוקים שחוקקתי - דיינו. אלא שדרכו הפוליטית מתאפיינת אך ורק בעשיית הון לעצמו בדרכים מפוקפקות. כשגילה רוח קרב - זה היה רק נגד הציבור וממניעים אינטרסנטיים, כפי שניסה בכל כוחו לעצור את החלוקה ההוגנת של רווחי הגז כדי לגונן על חבריו, טייקוני הגז. את השתלחויותיו הוא עושה כעת מתוך פאניקה ומצוקה בשל כתב האישום המרחף מעליו".

 

קירשנבאום, ליברמן ואהרונוביץ, הערב (צילום: עידו ארז) (צילום: עידו ארז)
קירשנבאום, ליברמן ואהרונוביץ, הערב(צילום: עידו ארז)

 

בכנס, שנערך בפני מאות סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון בבאר-שבע, כינתה יחימוביץ' את ליברמן "אדם מושחת, קיצוני וחסר בושה", והוסיפה: "זו  חרפה שאדם כמוהו מוצב במקום השני אחר ראש הממשלה וזוכה מנתניהו לחיבוקים חמים מעל כל במה".

 

באירוע הבחירות בשפיים, שנערך מוקדם יותר הערב, השווה ליברמן בין מספר 1 הנוכחית בעבודה לבין מנהיגיה של מפלגת העבודה ההיסטורית. "בין טבנקין, גלילי וברל כצנלסון לבין שלי יחימוביץ' אין שום קשר", הוא אמר כי "יחימוביץ' "מייצגת את מדינת צפון תל-אביב. מבחינתה המדינה היא בין כפר שמריהו לצפון תל-אביב".

 

סגנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בליכוד-ביתנו לא נשמע מודאג מהסקרים שמראים ירידה הדרגתית במספר המנדטים שמקבלת המפלגה. "בסקר הפנימי שלנו אנחנו מקבלים 37-38 מנדטים, בפועל נקבל יותר מ-40 מנדטים", אמר ליברמן.

 

שר החוץ לשעבר התייחס גם לכתב האישום המתוקן נגדו: "קיבלתי את כל חומר הראיות, קיבלתי את כל העדויות - וכל העדויות סותרות את העדות שניתנה נגדי. כל העדויות ב-100 אחוז תומכות בגרסתי, אז אני רגוע".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יחימוביץ'. "ליברמן משתלח מתוך מצוקה"
צילום: בני דויטש
ליברמן, הערב. "המדינה של יחימוביץ' - בין כפר שמריהו לצפון ת"א"
צילום: עידו ארז
מומלצים