שתף קטע נבחר

מי מנסה להשתלט על הסלולרי של נפתלי בנט?

מסרון שנשלח לטלפון הנייד של יו"ר הבית היהודי אמור היה להחדיר לטלפון תוכנת ריגול, שתאפשר ציתות לשיחות, צפייה במסרונים ובמידע המצוי על המכשיר. בנט, שלא פתח את ה-SMS, יגיש תלונה במשטרה

מי מנסה להשתלט על מכשיר הטלפון הנייד של יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט? בבדיקה שגרתית שנערכה למכשיר התברר כי הודעת סמס שקיבל אמורה הייתה להחדיר לסלולרי שלו תוכנת ריגול שתאפשר ציתות לשיחות, צפייה במסרונים ובמידע המצוי על המכשיר.

 

עוד עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

הלו? זה בנט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
הלו? זה בנט(צילום: מוטי קמחי)
  

מדובר במסרון שנשלח לבנט, אך הוא לא פתח את ההודעה. בנט וצוות עוזריו עורכים באופן קבוע בדיקות שגרתיות של המכשירים על מנת להימנע ממצב שכזה, בעזרת חברה חיצונית המתמחה בנושא.

 

בדו"ח תשובה שהועבר למפלגה צויין כי שלושה טלפונים ניידים נמצאו נקיים מהאזנות סתר, אך במכשירו של היו"ר נמצאה תוכנה שעליה מתקינים תוכנת ריגול. בבית היהודי הודיעו כי יגישו תלונה במשטרה כדי שזו תעלה על עקבותיו של הגורם שניסה להחדיר את התוכנה. 

 

בנט אינו המועמד היחיד שנתקל בבעיות תקשורת בעת הקמפיין. הטלפון הנייד של יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ', אבד בתחילת השבוע ועלה חשש כי נגנב. מקורביה של היו"ר חששו מחשיפתם של מסרונים או אינפורמציה שהיו על המכשיר. גורמים במפלגה אמרו כי האבידה הגדולה היא בעיקר רשימת הטלפונים והזיכרונות האישיים של יחימוביץ'. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים