שתף קטע נבחר

צפו בפרס קורא להצביע: מה עם הריאליטי שלכם?

הנשיא אירח את קיציס לסרטון שקורא לצעירים להיכנס לעמוד הפייסבוק שלו ולהזמין 4 חברים לקלפי. "אתם משקיעים כל כך הרבה מזמנכם להצביע לריאליטי. מה עם הריאליטי שלכם?"

לכו להצביע, גרסת הנשיא: רק 65% מאזרחי ישראל הצביעו בבחירות האחרונות לכנסת, וכדי לשנות את מגמת הירידה פרסם נשיא המדינה שמעון פרס סרטון ביחד עם מנחה הטלוויזיה אייל קיציס שקורא להתבונן לרגע בריאליטי האמיתי - וללכת לקלפי. בקמפיין, שממוקד ברשתות החברתיות ולפיכך בצעירים, קורא הנשיא פרס להיכנס לעמוד הפייסבוק שלו ולהזמין ארבעה חברים להצביע בבחירות ב-22 בינואר. צפו בסרטון.

 

"אתם משקיעים כל כך הרבה מזמנכם להצביע לתוכניות הריאליטי. מה עם הריאליטי שלכם?" תוהה פרס בסרטון ההומוריסטי. "הצבעה היא החובה האזרחית החשובה ביותר. היא זו שתשפיע על הגורל האישי של כל אחד ואחת מכם. לכן, חשוב שתבואו להצביע".
 
בנאומו באירוע השקת קמפיין ההצבעה בבית הנשיא, אמר פרס כי "מערכת הבחירות איננה רק בחירת דרך, אלא גם הזדמנות לבירור עמדות. להשמיע את עמדתך. להקשיב לעמדת זולתך. הבחירות עושות את המדינה ולו גם לפרק זמן לשיעור של אזרחות אמיתית". הוא הזכיר כי בכמה מדינות ההצבעה היא חובה, ומי שלא בוחר - נקנס: "אצלנו ההצבעה אינה כפייה ואנו רוצים שתישאר פתוחה. אני קורא לכל צעירה וצעיר המצביעים לראשונה - אל תחמיצו את הזכות הבלתי חוזרת להצביע בפעם הראשונה בחייכם. לכו להצביע!".
 

באירוע נטל חלק גם יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, שופט העליון אליקים רובינשטיין. בוועדת הבחירות המרכזית יצאו אף הם בקמפיין לעידוד ההצבעה שיעלה לאתרי האינטרנט, ערוצי הטלוויזיה, הרדיו, היוטיוב והרשתות החברתיות. הוא יופנה למגזר הערבי, החרדי והרוסי.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנשיא פרס, היום
צילום : מארק ניימן, לע"מ
פרס וקיציס, בכרזת הקמפיין
צילום: יוסף אבי יאיר אנגל
מומלצים