שתף קטע נבחר

לבני: שלי ויאיר מנהלים משחק אישי אינטרסנטי

יו"ר התנועה מיהרה להגיב לטענות יחימוביץ' ולפיד כי "הציגה גרסה שקרית וניסתה לעשות עלינו סיבוב", ואמרה: "תגובתם האלימה מוכיחה שתיאמו עמדות". היא קראה להם: הניחו לאינטרסים צרים, הצטרפו ליוזמה

המתקפה החריפה של שלי יחימוביץ' ויאיר לפיד לא נשארה ללא תגובה: זמן קצר לאחר שראשי מפלגת העבודה ויש עתיד טענו כי ציפי לבני "הציגה גרסה שקרית וניסתה לעשות עליהם סיבוב", הגיבה יו"ר התנועה ואמרה כי "התגובה האלימה והמיותרת מוכיחה שהשניים תיאמו ביניהם עמדות לפני הפגישה, תוך כדי הפגישה ולאחר הפגישה".

 

כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

לטענת לבני, יחימוביץ' ולפיד "מנסים למנוע מהאמת המטרידה לצאת לאור - הם מנהלים משחק אישי אינטרסנטי במקום להסכים לתוכנית היחידה שיכולה לספק תקווה לציבור. את הדין והחשבון שלהם הם ייאלצו לתת לציבור המרכז שייחל לשיתוף פעולה שימנע מנתניהו כהונה נוספת וימנע הקמת ממשלת ימין קיצוני מסוכנת". יו"ר התנועה אמרה גם כי "האינטרס האישי של לפיד ויחימוביץ' - שסירבו לכל הצעת תוכן, סירבו להמשך דיונים ועסקו כל היום בספינים ובהכפשות - התגלה במלוא חומרתו בהודעה הזו שנובעת מכך שהציבור מגלה את האמת על מניעיהם האישיים".

 

בהודעה שפרסמה בעמוד הפייסבוק שלה שטחה לבני את ההצעה שהעבירה לדבריה בפגישה המשולשת, שנערכה בבית הוריו של לפיד בתל-אביב. היא אמרה כי "גם עכשיו, אני ממשיכה לקרוא לשלי וליאיר להניח לאינטרסים מפלגתיים צרים ולהצטרף ליוזמה הזו. זו עת צרה לישראל ועלינו להתאחד למען מטרה גדולה יותר מלהשיג מנדט או שניים למפלגה מסוימת, כי נלחמים כאן על עתיד המדינה".

 

בהודעה המשותפת של יחימוביץ' ולפיד, אמרו השניים כי "בניגוד לסיכומים של לפני ואחרי הפגישה אמש, בחרה לבני להציג גרסה שקרית של מה שהתרחש בפגישה. באנו לפגישה מתוך כבוד הדדי של כל אחד לשניים האחרים, אף שיש בינינו חילוקי דעות אידיאולוגיים רבים. נדהמנו לגלות כי לא היינו אלא תפאורה לספין מחושב שלא היה בו שמץ של אמת ותוכן".

 

השניים האשימו את לבני בניסיון "לעשות עליהם סיבוב", כלשונם: "עכשיו ברור שכל ההזמנה לפגישה המשולשת היה תרגיל של לבני הנואשת ממצבה המידרדר בסקרים, על חשבון תקוותיו של ציבור המצביעים המייחל לשינוי. זו אותה לבני שמנעה הקמה של גוש מרכזי לפני הגשת הרשימות וכעת היא ממשיכה להטעות, לפצל ולהזיק למאמצים ליצור אלטרנטיבה ראויה לממשלה הקיצונית. זו אותה לבני שלא מתחייבת בשום מקום שתישאר יום אחרי הבחירות במערכת הפוליטית. העבודה ויש עתיד ימשיכו כל אחת, בדרכה, במאמצים ליצור אלטרנטיבה כזו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לבני
צילום: יובל חן
יחימוביץ'
צילום: בני דויטש
לפיד
צילום: בני דויטש
מומלצים