שתף קטע נבחר

אל על: רב החברה חשוד במעשים מגונים

פרסום ראשון: המשטרה ממליצה להעמיד לדין את הרב יוחנן חיות, החשוד שחיבק ונישק עובדת בניגוד לרצונה. הפרקליטות תערוך לו שימוע ותחליט אם לקבל את ההמלצה. עורך דינו של הרב: "הוא מכחיש באופן מוחלט כל עבירה פלילית"

רב החברה של אל על, יוחנן חיות, חשוד בביצוע מעשים מגונים בעובדת נמל התעופה בן-גוריון. כך נודע היום (ב') ל-ynet. חיות נחקר על-ידי המשטרה, וזו העבירה את תיק החקירה לפרקליטות עם המלצה להעמידו לדין. כעת מחכים בחברה להחלטת הפרקליטות.

 

כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

הפרשה, שגרמה למבוכה רבה במשרדי חברת אל על, הפכה לשיחת היום בחברה בשבועיים האחרונים. לפי התלונה, חיות ניצל את מעמדו לצורך ביצוע המעשה. האישה טענה כי חיבק אותה ונישק אותה בניגוד לרצונה, ואף שלח לעברה ידיים. העובדת, שהייתה המומה ממעשיו לכאורה, סיפרה על כך לממונים עליה, ואלה הפנו אותה למשטרה.

 

במשטרת נתב"ג בפיקודו של ניצב-משנה קובי בכר, שאנשיה קיבלו את התלונה, הבינו כי מדובר בפרשה משמעותית בשל מעמדו ותפקידו של האיש. חיות זומן לחקירה תחת אזהרה, הכחיש את החשדות נגדו ושוחרר תוך שהוא מקבל הוראה להתרחק מהעובדת.

 

למרות ההכחשה, במשטרה נוטים לקבל את גרסתה של האישה וערכו השלמות חקירה נוספות לפני שהעבירו את תיק

החקירה לפרקליטות עם המלצה להגיש נגד חיות כתב אישום. כעת ממתינים באל על להחלטת הפרקליטות, שצפויה לערוך לחיות שימוע לפני שתמסור את החלטתה.

 

בא כוחו של חיות, עורך הדין אורי קינן, אמר: "את מה שיש לנו נמסור, ונעשה זאת בהליך השימוע בפרקליטות. אני רק יכול לומר שהרב מכחיש באופן מוחלט כל עבירה פלילית".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב יוחנן חיות. מכחיש כל עבירה פלילית
צילום: אחיה ראב"ד
נצ"מ קובי בכר
צילום: אחיה ראב"ד
עו"ד אורי קינן
צילום: אלי אלגרט
מומלצים