שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ישראל הוסרה מאתר פסטיבל לולהפלוזה הרשמי

  לפני כחודש נחשף ב-ynet שפסטיבל לולהפלוזה בישראל בסכנת ביטול, אולם ההפקה הכחישה את הדיווח. כעת, האתר הבינלאומי של הפסטיבל הסיר את כל התכנים הקשורים בישראל. ההפקה המקומית ממשיכה להכחיש: "הפסטיבל יתקיים הקיץ בתל-אביב"

  כפי שפורסם לראשונה ב-ynet כבר לפני כחודש, נראה כי ההפקה הישראלית של פסטיבל הרוק "לולהפלוזה" לא תצא לפועל: היום (ה') הוסרו מהאתר הבינלאומי הרשמי של הפסטיבל כל התכנים הקשורים לאירוע בישראל. מפיק הפסטיבל אילן אלקיים סירב לאשר או להכחיש את הדברים, ואמר: "כל מידע רשמי בנוגע לפסטיבל ייצא באופן מסודר כשיוחלט".

   

  אלקיים הפנה את ynet למשרד יחסי הציבור של המופע, שטענו כי "פסטיבל לולהפלוזה יתקיים הקיץ בתל-אביב". עם זאת, שם סירבו להשיב לשאלותנו מדוע הוסרו הפרטים של ההפקה הישראלית מהאתר הרשמי, ומדוע עדיין לא פורסם שום עדכון לגבי האמנים שיופיעו בישראל - זאת בעוד שבשלוש ההפקות האחרות (שיקגו, ברזיל וצ'ילה) התפרסם ליין-אפ מלא או חלקי.

   

  פסטיבל "לולהפלוזה" בשיקגו. יישאר מעבר לים (צילום: AP) (צילום: AP)
  פסטיבל "לולהפלוזה" בשיקגו. יישאר מעבר לים(צילום: AP)

   

  כפי שנכתב כבר בדצמבר, בחודשים האחרונים התעוררו קשיים רבים בגיוס האמנים המפורסמים לקחת חלק בפסטיבל, וכן נתקלה ההפקה בקשיים לוגיסטיים וכלכליים בניסיונה לייצר שלושה ימים רצופים של הופעות בפארק הירקון בתל-אביב.

    

  בחברת "Plug Productions Generator" שאמורה היתה להפיק את האירוע, הכחישו אז את הפרטים: "לאין לנו מושג מאיפה הגיעה האינפורמציה ואיננו רוצים להיות שותפים לה". גם בעמוד הפייסבוק של ההפקה הישראלית - שעד אותו פרסום לא עודכן במשך כמה שבועות - הכחישו את הביטול: "חברים יקרים, אנחנו באמת לא אוהבים להתייחס לרכילות אבל נעשה את זה הפעם: לא צריך להתייחס לכל מה שכתוב ב-ynet. אם לא שמעתם את זה מאתנו, לא שמעתם את זה בכלל".

   

  את פסטיבל "לולהפלוזה", הקים סולן להקת "ג'יינ'ז אדיקשן", פרי פארל, והאירוע הראשון יצא לדרך ב-1991 ובהמשך התקיים במשך שבע שנים רצופות בשיקגו. ב-2005 חזר הפסטיבל לפעילות ובשנים האחרונות הופיעו שם כמה מהלהקות והאמנים הגדולים בעולם.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: MCT
  פרי פארל, מייסד הפסטיבל. בקרוב לא אצלנו
  צילום: MCT
  לאתר ההטבות
  מומלצים