שתף קטע נבחר

יחימוביץ' מתמקדת בנשים: "המתלבטות יכריעו"

בעבודה החליטו למקד את המאמץ האחרון בנשים, שלפי נתוני המפלגה כ-500 אלף מהן טרם החליטו למי להצביע. הסיסמה שתוביל: "את יכולה לנצח את ביבי"

הכח עובר למתלבטות? במפלגת העבודה מזהים יעד חדש ורגע לפני הישורת האחרונה משיקים קמפיין נוסף. במוקד: קהל המתלבטות. בדיקה שערכה המפלגה העלתה כי ישנן כ-500 אלף נשים שטרם החליטו למי להצביע.  

 

כל עדכוני בחירות 2013 - באתר הבחירות של ynet

הסיפורים הכי חמים לפני כולם - בפייסבוק של ynet

 

על פי הנתונים שבהם נאחזים במפלגת העבודה, רבות מאותן נשים שוקלות להצביע לעבודה, ונוטות באופן משמעותי לטובת המסרים שלה. בקבוצות המיקוד שנעשו לאורך הקמפיין, הגיבו נשים מכל המפלגות ובשיעורים גבוהים מאלה של הגברים בחיוב רב למסרים הכלכליים והחברתיים של יחימוביץ', וגם באהדה כלפיה באופן אישי.

 

 

יחימוביץ' בדיזנגוף סנטר, השבוע 

 

 

כעת, ארבעה ימים לפני ההגעה לקו הסיום, מבקש הקמפיין להביא את אותן נשים לידי החלטה. המסר המרכזי והמוביל בחלק זה של הקמפיין יהיה: "את יכולה לנצח את ביבי". במפלגה אומרים כי מדובר בקמפיין אופטימי להחלפת השלטון, וכי הוא נועד לבדל את מפלגת העבודה מיתר מפלגות הגוש המקבלות את ניצחונו של נתניהו.

 

"הפנייה שלנו לנשים היא טבעית" אומרת יו"ר העבודה, שלי יחימוביץ', "אני וכמוני יתר הנשים ברשימת העבודה לכנסת - מחויבות באופן עמוק ועל פני שנים למאבק לזכויות נשים. 40% ממוסדות המפלגה שוריינו בתקופתי לנשים, וסדר היום שלנו רלוונטי להן במיוחד. נשים היו ויהיו הראשונות להיפגע ולחוש את נחת זרועו של נתניהו על מעמד הביניים ועל העניים בחינוך, בבריאות, בפרנסה וביכולת לרכוש קורת גג ומזון. נשים הן אלה שיכריעו איזו ממשלה תהיה כאן. אני קוראת להן לבחור במפלגה שתוכל לשפר להן את החיים, שתספור אותן ושתעצור את ההקצנה הכלכלית, החברתית והמדינית".

 

במסגרת הקמפיין, נשים שילחצו על הבאנר עם הסיסמה החדשה, יוכלו לקרוא את מצע המפלגה בנושא. הן ייחשפו גם לתשדיר שצולם בדיזנגוף סנטר ב"כנס בהפתעה" שקיימה העבודה, תשדיר הפונה לנשים וקורא להן לנצח את ביבי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יו"ר העבודה יחימוביץ'. "הפנייה שלנו לנשים היא טבעית"
צילום: עידו ארז
מומלצים