שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  היי מאגמה! את שואלת, מאגמה עונה

  כל אחת יכולה לצאת למסע? מה צריך להביא? מה לגבי האוכל ומי ינהג ברכבי השטח? האם זה בטיחותי? והכי חשוב, לאן נוסעים? כל מה שאת צריכה לדעת לפני שאת נרשמת למסע מאגמה צ'אלנג' לפורטוגל

  שאלה: מה זה בעצם Magma Challenge?

   

  מאגמה צ'אלנג' הוא מסע שטח בוטיקי ואיכותי המיועד לנשים שרוצות להתמודד עם אתגרים ומאמינות שהן יכולות. המסע משלב נהיגת שטח, לינות מיוחדות, פעילויות אתגריות, מפגש עם האוכלוסייה המקומית, תרומה לקהילה ועוד המון הפתעות.

   

  שאלה: עם איזה אתגרים נתמודד במהלך המסע?

  זו, כנראה, השאלה הכי נפוצה ששואלים אותנו והתשובה הכי כנה היא שהאתגר הגדול ביותר במסע הוא להיות חלק מקבוצה ומצוות. שום אתגר פיזי שתפגשי במהלך המסע לא דורש כושר גופני מיוחד, אבל לעבור מסע עם ארבע נשים בג'יפ, יכולה להיות החוויה הכי מדהימה שתעברי בזמן הקרוב.

   

  להתמודד עם אתגרים בשטח (צילום: אסנת קרסנסקי) (צילום: אסנת קרסנסקי)
  להתמודד עם אתגרים בשטח(צילום: אסנת קרסנסקי)

   

  שאלה: איך אתם מתייחסים לבטיחות במסע?

   

  נושא הבטיחות עומד בראש מעינינו ומהווה חלק מרכזי מהמקצועיות שלנו.

   

  ראשית, היעדים אליהם יוצאים המסעות שלנו נבדקים בקפידה עוד לפני היציאה לדרך על ידי צוותים מקצועיים, תוך התייחסות לפתרונות הבטיחות הזמינים הנמצאים ביעד (מסלולים, אמצעי חילוץ, פתרונות רפואיים וכו').

  מסלולי הנסיעה עצמם נבחרים מתוך הכרות עמוקה הן עם השטח והן עם יכולות הנהיגה של המשתתפות (לא נדרשת מיומנות של נהיגת שטח מקצועית ובהתאמה גם נבחרים המסלולים) רכבי השטח בהם תנהגו עומדים בתקינה האירופאית ברמה הגבוהה ביותר ומצוידים בכל אביזרי הבטיחות הנדרשים.

   

  הצוות שלנו מצויד בציוד חילוץ ובכל מסע נוכחים, בין יתר בעלי התפקידים בצוות, גם אנשי חבלים וחילוץ, בעלי ידע וניסיון אשר מצוידים בכל הנדרש.

   

  המסע כולל ליווי רפואי מקצועי ומנוסה וציוד רפואי ברמה הגבוהה ביותר.

   

  על מנת להקל על הנהיגה ולצורך הכרות מלאה עם רכבי המסע עוברות המשתתפות השתלמות בנהיגה ברכב עצמו ביום הראשון למסע.

   

  גם באזורים הנידחים ביותר אנו מקפידים על אמצעי תקשורת מתקדמים ונמצאים בתקשורת פתוחה עם צוות המסע 24 שעות ביממה.

   

  בנוסף לכל אלה, המסע בפורטוגל מתקיים בחסות משרד התיירות הפורטוגלי ושגריר פורטוגל בישראל, אשר מספקים מטרייה בטיחותית ורפואית למסעות שלנו.

  ואולי הדבר החשוב ביותר: הצוות המוביל את מסעות מאגמה מונה את אנשי המקצוע הטובים והמיומנים ביותר בתחום טיולי השטח בארץ ובעולם. 

   

  נשארות ביחד לאורך כל הדרך (צילום: איה בן עזרי) (צילום: איה בן עזרי)
  נשארות ביחד לאורך כל הדרך(צילום: איה בן עזרי)

   

  שאלה: כמה זמן נמשך המסע ומתי יוצאים לדרך?

   

  המסעות יתקיימו בחודשי הקיץ והסתיו (יולי-אוקטובר). כל מסע נמשך 9 ימים.

   

  שאלה: מי יכולה להשתתף במסע Magma Challenge ?

   

  אם את אישה שרוצה לקחת חלק במסע שטח אתגרי המיועד לנשים, זה המקום בשבילך. מעבר לכך, את צריכה להיות מעל גיל 24 ובעלת רישיון נהיגה בתוקף.

   

  שאלה: החלטתי שאני רוצה. מה עכשיו?

   

  אחרי שנרשמים מגיעים ליום כיף חוויתי שיתקיים בחודש מאי. זאת תהיה הזדמנות מצוינת בשבילך לטעום משהו מהחוויה הנפלאה של מאגמה צ'אלנג' . מבין הנשים שיגיעו ליום כיף יבחרו המתאימות ביותר שיוזמנו להצטרף למסע עצמו.

   

  שאלה: איזה נשים אתם מחפשים?

   

  אנחנו מחפשים נשים שמוכנות לתרום להצלחה של מסע שטח, נשים שרוצות להיות חלק מקבוצה שעוברת יחד מסע מופלא ובעיקר, נשים שמביאות איתן רוח טובה. אם את כזאת - את איתנו.

   

  להכיר את עצמך מחדש (צילום: איה בן עזרי) (צילום: איה בן עזרי)
  להכיר את עצמך מחדש(צילום: איה בן עזרי)

   

  שאלה: צריך להיות בכושר? לדעת לנווט? המסע דורש מאמץ פיזי?

   

  כישורי ניווט הם לא העניין (כי המסע מתנהל בשיירה) ואנחנו ממש לא מחפשים נשים שמחליפות פנצ'ר תוך כדי שינה. הסיבה היא שאנחנו מאמינים שכל אישה יכולה ומתאימים את מסלולי המסע גם לנשים שמעולם לפני כן לא נהגו בג'יפים. אין צורך בכושר מיוחד ואין צורך להיערך או להתאמן לפני המסע.

   

  שאלה: לאן יצאו המסעות הקודמים של מאגמה?

   

  בשנת 2011 יצא המסע הראשון של מאגמה אל מקורות הנילוס שבאוגנדה, בשנת 2012 יצאנו אל דרך המשי שבארמניה ובחבל נגורנו קראבך והשנה נצא בעקבות מגלי עולם אל פורטוגל הקסומה והמיוחדת.

   

   

  מכירות את השטח מקרוב (צילום: איה בן עזרי) (צילום: איה בן עזרי)
  מכירות את השטח מקרוב(צילום: איה בן עזרי)

   

  שאלה: כמה זה עולה לנו?

   

  נשים שיצאו למסעות שלנו אומרות שזאת חוויה שאין לה מחיר... אבל לנו ברור שכשאת יוצאת למסע את רוצה לדעת כמה זה עולה לך. בדיוק בגלל זה, המחיר שאנחנו מציינים (2650 יורו) כולל את כל הוצאות המסע: טיסות, רכבי שטח, ביטוחים לרכבים (כולל ביטוחי נזק) דלק, מלונות, אוכל, שתיה, הדרכה, כניסות לאתרים, פעילויות אתגריות ואפילו בגדים מיוחדים למסע. למעשה את יכולה להשאיר את הארנק שלך בבית. הדבר היחיד שתצטרכי לשלם בנוסף למחיר הטיול הוא את ביטוח הנסיעות שלך לחו"ל. למה? כיוון שביטוח הוא חוזה אישי בינך ובין חברת הביטוח שלך המשתנה בהתאם לגיל, מצב רפואי וכו'.

   

  שאלה: אני שומרת מסורת ולא נוהגת בשבת, האם אני יכולה להצטרף?

   

  כמובן. אם את שומרת מסורת או דתייה נשמח לצרף אותך אלינו וכמובן שגם נדאג לנושאים הייחודיים לך: אוכל כשר, שמירת שבת ועוד. הצוות שלנו בקיא ומנוסה בכך וכולל נשים שומרות מסורת.

   

  שאלה: יש צוותים במסע?

   

  בהחלט. הצוות שלך יכלול עוד 2-3 משתתפות מלבדך ויהיה בעצם המשפחה הקטנה שלך במסע (ואולי גם אחריו).

   

  שאלה: כל היום נוסעים בג'יפים?!

   

  ממש לא. חלקים נכבדים מהמסע מוקדשים לפעילויות שמתרחשות מחוץ לג'יפ כמו טיולים רגליים, סיורים באתרים מרהיבים, מפגשים עם אוכלוסיה מקומית, פעילויות אתגריות, הפסקות מתוקות, תרומה לקהילה המקומית והמון חוויות ורגעים נפלאים שיוצרות משתתפות המסע בעצמן.

   

  שאלה: המסע הוא גם תחרות בין צוותים?

   

  נכון. אבל בואי נבהיר משהו על התחרות: אין במסע נקודות או הדחות. מאגמה צ'אלנג' הוא קודם כל מסע של חיבור ופרגון הדדי. בסוף המסע, בוחרות המשתתפות לפרגן לצוות אחד שפעל באופן מיוחד, שתרם למסע, או שהייתה בו רוח צוות ואווירה טובה. בקיצור, פרגון הוא שם המשחק.

   

  מה קורה אחרי המסע?

   

  אנחנו יודעות שנשים שעוברות חוויה כזאת יחד רוצות לשמור על קשר, לכן, כל משתתפת במסע הופכת מיידית לחברה ב"מאגמה כל השנה" ומוזמנת לפעילויות המתקיימות לאורך כל השנה כגון טיולים, פעילויות למען הקהילה ופעילויות למען המשתתפות במסע.

   

  חוויות חדשות וחברות חדשות (צילום: איה בן עזרי) (צילום: איה בן עזרי)
  חוויות חדשות וחברות חדשות(צילום: איה בן עזרי)

   

  שאלה: אז.. מה עכשיו? איך אני נרשמת?

   

  שאלה מצוינת! אם התלהבת ונראה לך שאת מתאימה, את מוזמנת לעבור ישירות אל טופס ההרשמה ליום כיף ומיונים שלנו או ליצור איתנו קשר בטלפון 03-9796047.

   

  שיהיה בהצלחה!

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אסנת קרסנסקי
  לא רק נסיעה בג'יפים, גם חוויות תרבויות מיוחדות
  צילום: אסנת קרסנסקי
  מומלצים