שתף קטע נבחר

בגידה מאחורי סורגים: את מי ביקרה הארוסה?

עבריין מוכר המרצה חמש שנות מאסר וחצי ביקש להתייחד עם ארוסתו, אך סורב מחשש שיפגע בה. מידע חדש חשף: היא ביקרה לאחרונה בכלא כחברתו של אסיר אחר

עבריין מוכר המרצה עונש מאסר על סיוע להריגה דורש מבית המשפט העליון לאפשר לו להתחתן ולהתייחד עם צעירה שהוא טוען כי היא ארוסתו. היום (יום ג') נחשף מידע חדש ומפתיע - התברר כי "הארוסה" הורשתה בעבר להיכנס לכלא, ואפילו פעמיים בחודש האחרון, אך לשם מפגש עם אסיר אחר, שעליו היא הצהירה כי היא חברתו.

 

עוד מערוץ החדשות :

 

האסיר הנבגד מרצה עונש מאסר של חמש שנים וחצי. במהלך השנה שעברה הוא עתר לבית המשפט לעניינים מנהליים בדרישה לחייב את שירות בתי הסוהר לאפשר לו להתחתן עם חברתו ולהתייחד עמה. בין היתר, טען עורך-דינו כי ליגאל עמיר, רוצח ראש הממשלה יצחק רבין, מאפשרים להתייחד עם רעייתו. טענה שנדחתה מחשש שיפגע באשה, ובשל התנהגותו הכללית בכלא.

 

בקיץ האחרון הוא עתר לבית המשפט העליון על ההחלטה. בהליך טענה המדינה כי אסור לחשוף בפני העבריין את המידע שבגינו חוששים כי יפגע ב"ארוסה". לאחרונה ביקש האסיר לחשוף בפניו לפחות תמצית של המידע.

 

בתשובת המדינה היום, שהגיעה לידי ynet, מסרה המדינה כי אין באפשרותה לאפשר לו לקבל אפילו תמצית,

לנוכח אופיו של המידע. לצד זאת הפתיעה המדינה עם מידע חדש, שלפיו ביקרה הצעירה בעבר בכלא, ואפילו פעמיים בחודש האחרון.

 

הכניסה הייתה לצורך מפגש עם אסיר אחר, שעליו היא הצהירה כי הוא חברהּ, והאסיר הצהיר עליה כי היא חברתו. לאור הגילוי המפתיע, הציעה המדינה לעדכן את בית המשפט אם העבריין הנבגד עדיין עומד על בקשתו להתחתן ולהתייחד עם מי שהגדיר "ארוסתו". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים