שתף קטע נבחר

אישום: אב לשבעה תקף מינית ילדה לעיני בתו

לפי האישום, האיש ביצע מעשים מגונים ב-4 ילדות לפחות ותקף אותן בביתו ובמטבח בית הכנסת. אחת מהן חשפה את המעשים רק כעבור שנתיים של התעללות, בעקבות טיפול פסיכיאטרי

כתב אישום חושף מקרה נוסף של פדופיליה . בכתב אישום שהוגש היום (ה') לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד אב לשבעה, נטען כי במשך שבע שנים הוא פעל בשיטתיות וביצע מעשי סדום, מעשים מגונים בנסיבות מחמירות ועבירות נוספות בילדות רבות, בהן חברות של בנותיו.

 

עוד בערוץ החדשות:

גל המעצרים שמלחיץ את העולם התחתון בשפלה  

אחרי ה"התעלמות": נתניהו ייפגש ביום א' עם בנט

 

לפי האישום, האיש, סופר סת"ם מאזור ירושלים, ניצל את מעמדו בקהילה כדי לבצע את זממו. הוא ארגן בביתו באופן קבוע אירועים בעיקר לבנות הקהילה, ואירח עוד עשרות ילדים במסגרת מועדים אחרים. בכתב האישום נגדו צוין כי הוא שיחק עם הילדים, הקריא להם סיפורים ו"ניצל את תמימותן של ילדות הקהילה הצעירות ואת ביישנותן כדי לבצע בהן

עבירות מין".

 

אחד המקרים המתוארים בכתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד זהר גיאת מפרקליטות מחוז ירושלים, אירע לפני פחות מחודש, ובו תקף הנאשם ילדה שהתארחה אצל בתו הקטנה וישנה עמה במיטתה. לפי הפרקליטות, האב נכנס לחדר כביכול כדי להקריא סיפור לשתי הילדות, וביצע בחברה מעשה סדום ומעשים מגונים לעיניה של בתו. כשסיים, הורה לילדות לא לספר לאיש על מעשיו.

 

הפרקליטות האשימה את הגבר גם בביצוע סדרה של מעשים מגונים בילדה נוספת שנהגה להתארח בביתו, באמתלה שהוא משחק ומדגדג אותה. הוא מואשם אף כי ניצל במועדים שונים את פעילותו כאחראי הכיבוד בבית הכנסת של הקהילה כדי לבצע שם עבירות מין בילדות. בין היתר, הוא נהג להכניס ילדות למטבח ולבצע בהן מעשים מגונים חמורים.

 

אחד מהמקרים האלו אירע ב-2008, כשהוא פיתה ילדה עם קרטיב, גרם לה להיכנס למטבח

בית הכנסת ונעל אחריו את הדלת. אז הוא הפשיט אותה וביצע בה מעשים מגונים בנסיבות מחמירות. בשנתיים לאחר מכן תקף את אותה הילדה בחמש הזדמנויות נוספות. היא נזקקה לטיפול פסיכיאטרי בעקבות המעשים, וחשפה אותם בפני הוריה רק ב-2010, "לאחר שנגרם לה נזק נפשי ניכר", צוין בכתב האישום.

 

בסך הכול מיוחסים לגבר מעשי תקיפה מינית בחמש ילדות, חלקם באופן סדרתי, וכן מצוין בכתב האישום כי הוא פגע בילדות נוספות. הוא נעצר לפני כשבוע וחצי, אך פרטי המקרה הותרו לפרסום רק היום עם הגשת כתב האישום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"הנאשם ניצל את תמימות וביישנות הילדות"
צילום: index open
מומלצים