שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נסגר תיק האונס במודיעין עילית: "הגננת שיקרה"
  במשטרה החליטו לסגור את תיק אונס הילדה בת החמש, לאחר שרכזת הגנים שהעידה הודתה כי בדתה את המקרה מליבה. נשקלת אפשרות לפתוח נגדה בהליכים פליליים. במהלך החקירה התגלו מספר מקרים של מעשים מגונים בילדים בעיר החרדית

  האונס שהסעיר את המדינה לא קרה. שבועיים לאחר שבמשטרת מחוז יהודה ושומרון החלו לחקור חשד לאונס ילדה בת 5 במודיעין עילית, נסגר היום (א') תיק החקירה - לאחר שהתברר כי רכזת הגנים שהעידה בנושא בדתה את המקרה מליבה. במשטרה שוקלים לפתוח נגדה בהליכים פליליים.

   

  עם זאת, אותה חקירת אונס הובילה לחקירות נוספות - ואלו עשויים להוביל לכתבי אישום. במשטרה אמרו כי במהלך החקירה התגלו מספר מקרים של מעשים מגונים בילדים במודיעין עילית, וממשטרת מחוז ש"י נמסר כי מקרים אלו נבדקים.

   

  כבר בימים הראשונים של החקירה עלה חשד כבד כי המקרה הספציפי שעליו דובר לא היה ולא נברא. כמה ימים לאחר שנפתחה החקירה, אשת החינוך שהתלוננה על המקרה חזרה בה מהתלונה. לפני כן, היא טענה כי נדרה נדר שלא לחשוף את הידוע לה. בתחילה התעקשו במשטרה להמשיך ולחקור, על אף שהמתלוננת שינתה את גרסתה. אבל כבר לפני יותר משבוע אמרו במשטרה כי לא בטוח שילדה נאנסה.

   

  ביום שני לפני כשבועיים אישרה המשטרה כי מתנהלת חקירה בחשד שילדה כבת חמש נאנסה במודיעין עילית על ידי גבר. חקירת האירוע החלה בעקבות העדות - שהתבררה כשקרית - על אודות טיפול רפואי שקיבלה הילדה לפני ששוחררה. אנשי הארגון הרפואי הפנים-חרדי סירבו לשתף פעולה עם החקירה, וכך גם אזרחים אחרים.

   

  המשטרה חקרה דמויות מרכזיות בקהילה ובעיריית מודיעין עילית, לאחר שתושבים סיפרו כי כמה ימים לפני כן הוגשה תלונה אנונימית. בסופו של דבר, אותה מגישת תלונה חזרה בה מעדותה - וכאמור המשטרה שוקלת לפתוח נגדה בהליך פלילי.

   

  Read this article in English

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים