שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הסוף לשלטון וויז? GPS עברי חדש
  חברת טלמפ ישראל משיקה היום את מייט (M8) - חבר שהוא תוכנת ניווט המכילה מידע על מסעדות, חנייה, אטרקציות וקופונים. למי שזה לא מספיק לו, ישמח לדעת שאת שמות הרחובות אפשר לקבל גם בקולה של שירפז, הפרחה הסטריאוטיפית או הצדיק שבמקום לשכנע אתכם להניח תפילין, יראה לכם היכן בית הכנסת

  את טלמפ  אתם כבר מכירים הרבה שנים ולא יודעים את זה. טכנולוגיית הניווט של החברה נמצאת כבר הרבה שנים בתוך תוכנות הניווט של החברות הסלולריות בארץ. לחברה יש גם אפליקציית ניווט נפרדת והיום היא משחררת גרסה גם לשוק הישראלי במחיר המצוין של חינם, כאשר תכונות מתקדמות יהיו בתשלום.

   

  להורדת האפליקציה לאנדרואיד

  להורדת האפליקציה לאייפון

   

  תצוגה גדולה וברורה
  תצוגה גדולה וברורה

   

  במה זה שונה?

  טלמפ מייעדת את האפליקציה להוות "פתרון בתחנה אחת" - כל מה שאדם צריך בחייו מהטלפון - באפליקציה אחת. אורי קושניר, מנהל כללי

  בטלמפ ישראל הדגים זאת כך: "נגיד והחלטת לצאת לאכול, אתה משתמש באפליקציה אחת כדי לבחור לאיזה מסעדה תלך, אפליקציה אחרת כדי לנווט למקום, ואפליקציה שלישית כדי למצוא חנייה. מייט מאפשרת לבצע את הכל בתוך אפליקציה אחת."

   

  ואכן ממבט במסך הבית של מייט אפשר לראות מייד את ההבדלים בינה לבין האפליקציות הקיימות כרגע, עם האינטגרציה לשירותים מקומיים כמו שירות החנייה התל אביב של פארקספול המאפשר לשכור חניות פרטיות, או לחניוני אחוזות החוף שבהם ניתן לראות אם יש מקום פנוי. באפליקציה ישנן פרסומות הקשורות לחיפוש שלכם לגבי מקומות רלוונטים לגביכם.

   

   

  תפיסת העולמות של טלמפ - תיקייה לכל צורך
  תפיסת העולמות של טלמפ - תיקייה לכל צורך
   

   

  הנחייה קולית

  ועוד חידוש: במייט מתהדרים בכך שלראשונה בעברית, ישנה הנחיה קולית המקריאה את שמות הרחובות ולא בקול רובוטי, אלא הקלטה. בחברה מספרים שהשקיעו רבות בפן הקולי והקליטו יותר מ-20,000 שמות רחובות. מעבר להנחייה הקולית הרגילה ניתן לרכוש קולות מצחיקים כמו שירפז - הפרחה הסטריאוטיפית או את "הצדיק" שנשמע כמו אלו שפונים אליך להניח תפילין בקניון.

   

  הקלטה חיה של יותר מ-20,000 שמות רחובות
  הקלטה חיה של יותר מ-20,000 שמות רחובות

   

   

   

  הזמנת שולחן ישירות מאפליקציית הניווט
  הזמנת שולחן ישירות מאפליקציית הניווט

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הסוף לשלטון וויז? GPS עברי חדש "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים