שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חדרה: הוצתו מיצגי העדלאידע ורכב ראש העיר
  מכוניתו של חיים אביטן נשרפה כליל, המשטרה פתחה בסריקות אחר רוכב קטנוע שנמלט. זמן קצר לפני כן הוצת מחסן של העירייה ונשרפו מיצגים לפורים. אביטן: "לא מפחד"

  ראש עיר שוב על הכוונת: מכוניתו של ראש העיר חדרה, חיים אביטן, נשרפה אמש (ג') כליל בעת שחנתה ליד ביתו. זמן קצר לפני כן הוצתו מחסני העירייה ובהם המיצגים לעדלאידע של פורים.

   

  עוד כתבות בערוץ החדשות

  בדרך לממשלה מנופחת: שר אחד ל-3 ח"כים

  החשוד שוחרר כי נציגת המשטרה אכלה צהריים

   

  מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי בקבוק תבערה הושלך לעבר המכונית שעלתה באש. על פי עדי ראייה, מהמקום נראה חשוד נמלט על גבי קטנוע ומשטרת חדרה פתחה בסריקות. ל-ynet אמר אביטן: "זה לא מפחיד אותי ולא מרתיע אותי. אמשיך בדרך שלי".

   

  נשרפה כליל. מכוניתו של חיים אביטן (צילום: ג'ורג' גינסברג) (צילום: ג'ורג' גינסברג)
  נשרפה כליל. מכוניתו של חיים אביטן(צילום: ג'ורג' גינסברג)

   

  מחסן העירייה שעלה באש (צילום: עינת הצמרי שביט) (צילום: עינת הצמרי שביט)
  מחסן העירייה שעלה באש(צילום: עינת הצמרי שביט)  המיצגים, לפני שהוצתו. העדלאידע תתקיים כסדרה (צילום: עינת הצמרי שביט) (צילום: עינת הצמרי שביט)
  המיצגים, לפני שהוצתו. העדלאידע תתקיים כסדרה(צילום: עינת הצמרי שביט)

   

  שעה וחצי קודם לכן הוצת מחסן העירייה, שם נשמרו המיצגים לקראת העדלאידע שאמורה להתקיים ביום שישי בגבעת אולגה. חלק מהמיצגים נשרפו ונגרם נזק למבנה. לא ברור אם יש קשר בין האירועים. למרות זאת, אירועי פורים אמורים להתקיים כסדרם.

   

  אביטן מדגיש שלא קיבל איומים בעבר ואינו יודע מי עשוי לעמוד מאחורי המעשה: "אני ראש עיר ויש הרבה אנשים שלא אוהבים את מה שאני עושה. אני נלחם בעבריינים במסגרת עבודתי". על אירועי הלילה סיפר: "שמעתי פיצוץ. הבן שלי מיד רץ לשם, ראה את הרכב בוער והעיר אותי".

   

  ראש העיר חדרה טען כי ראשי הרשויות "חשופים כל הזמן ונלחמים כל יום וכל שעה בעבריינים. כמו כן יש יריבויות פוליטיות בעיר ויש אנשים שמקנאים בעבודתי ובמה שאני עושה. מה שקרה היום לא מפחיד אותי. אני סומך על המשטרה שתתפוס את החשודים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הרכב שעלה באש
  צילום: ג'ורג' גינסברג
  צילום: ג'ורג' גינסברג
  חיים אביטן הלילה מחוץ לביתו. "אני נלחם בעבריינים"
  צילום: ג'ורג' גינסברג
  מומלצים