שתף קטע נבחר

אישום: מנהל היכה בן 12, המחנכת סטרה לו

אחרי חשיפת המקרה ב-ynet, כתב האישום נגד שני אנשי החינוך מגולל כיצד נהגו באלימות נגד ילד בן 12 שאיחר לבית ספר בלוד. בין היתר, היכה בו המנהל באגרופים בחזהו ובעט בו כשניסה לחמוק ממנו. המורה סטרה לו ואמרה: "זה הגיע לך"

זה צוות חינוכי? המנהל היכה באגרופים, המחנכת הוסיפה לקינוח סטירה, ושניהם עומדים בפני כתב אישום שהוגש היום (ד') ומייחס להם תקיפה של תלמיד בן 12 מלוד. הפרשה נחשפה לראשונה בשבוע שעבר ב-ynet. הם הושעו מבית הספר עד להודעה חדשה. סעיף האישום נגד המנהל למנהל תקיפת קטין על ידי אחראי הגורמת חבלה של ממש ולמורה תקיפה בנסיבות מחמירות.  

 

עוד בחדשות ynet:

 

המקרה החמור התרחש לפני חודשיים אך נודע רק לאחרונה, שעה שהתלמיד התלונן

 במשטרה המקומית נגד המנהל. לאחר חקירה נשלח החשוד למעצר בית של 15 ימים, אך היום נחשף בבית המשפט בראשון לציון כי לאלימות הייתה שותפה גם מחנכת, שהגיעה למקום והוסיפה חטא על פשע בטענה כי "לתלמיד מגיעות המכות שנתן לו המנהל".

 

על פי כתב האישום, התלמיד איחר ונשאר בחצר. למנהל הגיע מידע ולפיו התלמיד דיבר לא יפה הוא יצא מחדרו, "תפס בחוזקה באוזנו של התלמיד וגרר אותו לחנייה מאחורי בית הספר, ושם תקף אותו באלימות קשה. התלמיד ניסה לברוח אך המנהל תפס אותו, חבט בו באגרופים בחזה ובעט ברגלו".

 

אזור בית הספר בלוד (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
אזור בית הספר בלוד(צילום: אבי מועלם)

 

לאחר האירוע הושיב המנהל את התלמיד על ספסל וביקש ממנו להמתין ולהפסיק לבכות. למקום הגיעה המחנכת שקיבלה דיווח על מעשי התלמיד, אך במקום לגנות את האלימות היא החטיפה לו סטירה ואמרה לו "זה הגיע לך". התלמיד, כאמור, שמר על פרטי המקרה בסוד, אך כשפתח את פיו נפתחה גם חקירה בעניין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים