שתף קטע נבחר

מנכ"ל יאהו שולחת הביתה עובדים מהבית

בסוף השבוע נמסר לעובדי החברה שעובדים מהבית כי עליהם לחזור לעבוד במשרד או שייאלצו לעזוב. מקורב למנכ"ל: "רבים מהם אינם פרודוקטיביים"

מנכ"ל ענקית האינטרנט יאהו מריסה מאייר הורתה לעובדים מהבית לחזור ולעבוד במשרדי החברה, ואם לא - ייאלצו לעזוב. מה הסיבה לכך? 

 

מקור בחברה המקורב לתהליך ביצוע ההחלטות של מאייר, אמר לבלוג "ביזנס אינסיידר" שישנן מספר סיבות להחלטה ובהן עצם העובדה שכמה מהעובדים הללו לעולם לא מגיעים למשרדי החברה, רבים מהם "אינם פרודוקטיביים" וישנם כאלו שאף אחד כלל לא יודע שהם עובדים בחברה.

 

כתבות נוספות בנושא יאהו :

 

מנהלת משאבי האנוש של ענקית האינטרנט, ג'אקי רסס, שלחה ביום שישי שעבר תזכיר לעובדי החברה העובדים מהבית ובו הודיעה להם כי מעתה חלה עליהם חובת נוכחות במשרדי החברה.

 

בתזכיר נכתב "להיות 'יאהו' פירושו לא רק לבצע את המטלות היומיומיות אלא אף להיות חלק מהאינטראקציות ומהחוויות שאותם אפשר לחוות אך ורק במשרדי החברה".

 

כמובן שההודעה קוממה לא מעט מהעובדים. לדברי המקור בחברה, למרות שמאייר "שמחה להעניק לעובדי החברה הטבות שהפכו לסטנדרט בעמק הסיליקון כגון אוכל חינם וסמארטפונים, הרי שחברות אחרות באזור כגון גוגל ופייסבוק, לא נוהגות להעניקן לעובדים מהבית".

 

עוד הוסיף הגורם כי צעד זה הוא חלק ממאמציה של מאייר "להרזות" את החברה שהפכה במשך העשור וחצי האחרונים ל"כבדה ועצלה". "מתברר שיש לה הרבה אומץ. היא מתמודדת עם בעיות שאף אחד לא רצה לפתור בעבר", אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים