שתף קטע נבחר

הוט מובייל תפטר 40 עובדי מכירות ומטה

נמשכים השינויים בקבוצת הוט בדרך להפיכת החברה לפרטית: לאחר שמספר בעלי תפקידים בכירים נטשו את החברה, היום נודע כי היא תפטר כ-40 מעובדי החברה הבת

הוט מובייל מפטרת כ-40 מעובדי המכירות והמטה בהוט מובייל, כך נודע ל-ynet. מדובר בפיטורים בכל שדרת החברה - ראשי אגפים, מנהלי מחלקות ואנשי מכירות.

 

 

בקבוצה מסבירים את המהלך בקשיים בשוק התקשורת. ברקע לכך, חלו לאחרונה שינויים בקבוצת הוט שבשליטת פטריק דרהי, בדרך להפיכתה לחברה פרטית ומחיקתה מהבורסה. אלה העלו חשד כי החברה מתכוונת לבצע מיזוג בפועל בין הגופים השונים בקבוצה, עקב מגבלות ברישיונה, הנוגעות להגבלים עסקיים.

 

בתוך כך, מספר בעלי תפקידים בכירים נטשו בחודש ינואר האחרון את החברה, לאחר כהונה קצרה בתפקידם - יו"ר הקבוצה סטלה הנדלר, וכן מנכ"ל החברה הבת הוט מובייל, יעקב נדבורני. כממלא מקום של נדבורני מתפקד סמנכ"ל הכספים ליאור הלמן, שכפוף בפועל למנכ"ל הקבוצה הרצל עוזר.

 

גם סמנכ"ל שירות הלקוחות בהוט מובייל, ירון הורוביץ', עזב את תפקידו ולא מונה לו מחליף. את נעליו תפסה אחת ממנהלי האגפים בחברה, הדס דילון, שלא מונתה לסמנכ"לית. בקבוצה ובחברה הבת חלו שינויים נוספים בחודשים האחרונים, כמו אי מינוי סמנכ"ל משאבי אנוש בהוט מובייל, או מינוי יגאל דוד, מנהל אגף המוצרים בהוט מובייל, לתפקיד מנכ"ל הוט נט.

 

מהוט מובייל נמסר בתגובה: "אנו נאלצים להתאים את מצבת כוח האדם לצרכים ולמציאות המשתנה בשוק התקשורת. באשר לשמועות השונות, נבהיר כי הוט ממלאת בקפידה את החובה להפרדה מבנית בהתאם לרישיונות. לא קיימת חובה להפרדה מבנית בין הוט נט והוט מובייל. השירות בהוט מובייל מנוהל על ידי הגברת הדס דילון, אשר מדווחת ישירות למנכ"ל הוט מובייל".

 

המידע הראשוני לידיעה זו הגיעה באמצעות המייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
מרכז שירות של הוט מובייל
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים