שתף קטע נבחר

תלונה ששופט היכה את ילדיו; החקירה מתעכבת

חוקרי המשטרה מחכים כבר שלוש שנים לאישור של היועץ המשפטי לחקור שופט שעל פי החשד היכה את ילדיו

חוקרי משטרת ישראל מחכים כבר שלוש שנים לאישור של היועץ המשפטי לממשלה כדי לחקור שופט ממרכז הארץ, החשוד כי תקף את ילדיו. השוטרים גבו עדויות מהילדים באמצעות חוקרים ואף תחקרו את אשת השופט, אולם למרות החשד הסביר כלפיו לא ניתן לחקור אותו עד לאישור של עו"ד יהודה וינשטיין, בשל היותו שופט. כך פורסם היום (ד') ביומן הבוקר של "קול ישראל".

 

עוד בחשדות ynet:

 

החקירה בעניין החלה לפני שלוש שנים. על פי החשד, נהג השופט כלפי ילדיו באלימות, ולאחר חקירה יסודית הגיעו החוקרים למסקנה כי ישנו חשד סביר שהוא אכן ביצע את המיוחס לו. בשל מעמדו של החשוד נדרש אישור מיוחד של היועץ המשפטי לממשלה.

 

פנייה כזו אכן נעשתה לפני שלוש שנים, אולם מאז לא התקבל אישור. בין היתר, דרש היועץ המשפטי בירורים נוספים מטעם המשטרה ורשויות הרווחה לגבי המצב העדכני של מרקם היחסים בבית המשפחה, וזאת כדי לוודא שהנזק בחקירה לא יעלה על התועלת שבה. בסוף השבוע שעבר חזר התיק מבירורים אלה, והדברים נבחנים.

 

מדוברת בתי המשפט נמסר בתגובה: "לראשי מערכת המשפט לא דווח על חקירה או בירור לגבי שופט, שלפי הטענה התנהג באלימות כלפי ילדיו. משהגיע היום הנושא לידיעת נשיא בית המשפט העליון הוא מקיים בירורים בעניין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
היועמ"ש וינשטיין. דרש השלמות
צילום: יאיר שגיא
מומלצים