שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מדוע לפנות לבחורה ברחוב זאת הטרדה?
  כאשר אני ניגש לבחורה, בין אם ברחוב ובין אם בסיטואציה יומיומית, אני נתקל מאות פעמים בתיוג תחת הכותרת "מטרידן". אתה מטרידן, אתה מפריע, אינך רצוי. יש את אלה שיאמרו זאת מפורשות או יצחקו לך בפנים. הגרועות יותר פשוט יתעלמו

  במשך ארבעת החודשים האחרונים אני רווק, ויכול בהחלט לראות את הקושי שקיים בכל הקשור במציאת זוגיות. זה לא שאני לא מנסה או שאני לא רוצה מספיק, אני מאוד רוצה להיות בזוגיות, אני פשוט מוצא את זה יותר ויותר קשה. אני רואה שזוגיות ובכללה מציאת זוגיות הפכה למשימה קשה, אגב לשני המינים.

   

  עוד בנושא:

  מזל רע בדייטים? 5 דרכים לתקן את המצב

  פייסבוק: אתר היכרויות או שוק טורפים?

   

  לפני כחודשיים התחלתי לפעול ביתר שאת כדי למצוא את אותה בת זוג, כי אני מרגיש שזה הזמן והגיל לעשות כן. כדי לסבר את האוזן, אני לא מעוניין בסטוץ או במשהו חולף אלא במישהי אמתית, ואני פשוט לא מאמין כמה קשה למצוא אותה. אני מנסה למצוא את הסיבה לכך שמשהו שהוא אמור להיות טבעי ובריא הופך דומה יותר למשימת התאבדות, אבל הסוגיה הזו רודפת אותי, את חבריי, חברותיי ועוד הרבה אנשים שאני שומע עליהם.

   

   

  עצור! אתה מטרידן

  כאשר אני ניגש לבחורה, בין אם ברחוב ובין אם בסיטואציה יומיומית, אוטובוס, חדר כושר, פאב או מסעדה, אני נתקל מאות פעמים בתיוג תחת הכותרת "מטרידן". אתה מטרידן, אתה מפריע, אינך רצוי.

   

  יש את אלה שיאמרו זאת מפורשות או יצחקו לך בפנים. הגרועות יותר פשוט יתעלמו. אני מנסה להבין מדוע לפנות לבחורה, אפילו במידה ואני לא רוצה קשר אלא רק ליצור תקשורת, הופך לאקט פולשני?

   

  מדוע אני (ועוד רבים שכמוני) לא יכולים להרגיש חופשי לעשות זאת? כמובן שאינני מדבר על בוטות או תוקפנות, אלא על שאלה, התעניינות, אפילו נסיון ליצור קשר ראשוני. מדוע ישנה חומה בצורה בכל פעם שבחור מנסה ליצור קשר עם בחורה?

   

  כאשר דנתי בנושא עם חבריי, אחד מהם אמר כי ישנה בעיה מגדרית - הגברים הם מאוד גבריים והם אלה שצריכים לכבוש את הבחורה, והיא כאדמה שיש לכבשה, צריכה להגן על עצמה. הגבר כחרב והגבירה כאדמה המתגוננת. אני מבין את ההתגוננות הזו והסינון, לפעמים באמת מטריד לקבל פניות, אבל אולי לפעמים ישנו מישהו שהוא דווקא בחור טוב שבאמת רוצה להכיר אותך? למה כל כך חשוב לך לשים מיד את המחסום הזה ולסרב לו?

   

  ואם נמשיך בקו המגדרי למה הגבר הוא זה שתמיד צריך לדחוף לכיוון ההיכרות, השיחה, הנשיקה ואפילו בסקס? האם שחרור נשי לא אומר גם שחרור בנושאי זוגיות? מדוע ההיקבעות הזו על כללים שאבד עליהם הכלח?

   

  יצא לי לשמוע לא מעט נשים, שהודו כי ישארו במקומן ולא יעשו מאומה, גם אם הבחור נראה להן מדהים. בנות, זו לא בושה להתחיל שיחה ועל אחת וכמה אם את אישה כלפי גבר. תאמינו לי שהוא רק ישמח.

   

  בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים