שתף קטע נבחר

רמת גן: דירה ב-2 מיליון שקל, וזו רק ההתחלה

בשבועות הקרובים תחל בנייתו של מגדל מגורים בן 25 קומות בשכונת קריית קריניצי החדשה ברמת גן, שמחירי הדירות בו נעים בין 1.8-2.06 מיליון שקל מינימום - ב-4 מגדלים נוספים שייבנו בשכונה מחירי הדירות יהיו גבוהים ב-15%. לא לכל כיס

דירת 4 חדרים ב-1.8 מיליון שקל ודירת 5 חדרים ב-2.06 מיליון. אלה מחירי הדירות במגדל שתבנה קבוצת חג'ג', אשר הודיעה היום (ה') על יציאה לדרך של מגדל מגורים בן 25 קומות בשכונת קריית קרניצי החדשה ברמת גן. זאת לאחר שאמש מימשה את האופציה שרכשה מהחברות צמח המרמן, אזורים ואשדר ב-107.5 מיליון שקל. אולם זו רק ההתחלה.

 

כתבות נוספות על רמת גן בערוץ הנדל"ן :

 

בחודש יוני הקרוב ישווקו גם החברות צמח המרמן, אזורים ואשדר 4 מגדלי מגורים נוספים, שמחירי הדירות בהם צפויים להיות יקרים בלא פחות מ-15% ממחירי הדירות אותן משווקת חג'ג', שבשליטת האחים צחי ועידו חג'ג'. חשוב להבהיר: לא מדובר הפעם בפרויקטי יוקרה שמיועדים לאלפיון העליון - פרויקטים המזוהים עם קבוצת חג'ג'.

 

נזכיר כי במאי 2012 חתמו קבוצת חג'ג' ושותפיה על אופציה לרכישת קרקע להקמת המגדל, שיכלול 120 יחידות דיור ו-3 קומות חניה תת-קרקעית, על קרקע בשטח של 3,400 מ"ר בשכונת קריית קריניצי החדשה (המכונה גם "המשולש הגדול").

 

המגדל נמכר לקבוצת רכישה המורכבת מרופאים ופרופסורים בכירים מבתי החולים תל השומר ואיכילוב, וחברי ארגון ממבר - רואי חשבון ועורכי דין. גם חברת רג'נסי (חברת-הבת הבורסאית של קבוצת חג'ג') רכשה זכויות בקרקע ב-32 מיליון שקל, ואת הדירות שיהיו ברשותה בעקבות רכישה זו היא תשווק בחודשים הקרובים.

 

הדמיית השכונה החדשה. לא לכל כיס (הדמיה: סטודיו 84) (הדמיה: סטודיו 84)
הדמיית השכונה החדשה. לא לכל כיס(הדמיה: סטודיו 84)

 

בתוכנית: 1,000 דירות ופארק ענק

כעת לקרקע היתרי בנייה לחפירה ודיפון, ובימים הקרובים תבחר קבוצת הרכישה קבלן מבצע. תחילת הבנייה צפויה בשבועות הקרובים, וזאת לאחר 20 שנה של תוכניות, התנגדויות ודיונים. יצוין כי התוכנית אושרה בוועדה המחוזית ב-2006, ובשנת 2008 נחתמה עסקה בין חלק גדול מבעלי הקרקע לחברות צמח המרמן, אשדר ואזורים. מדובר באחת מעסקאות הקרקע הגדולות שנחתמו בגוש דן בשנים האחרונות.

 

משולש קריניצי משתרע על שטח של כ-235 דונם, גובל בכפר אז"ר ממערב, בר אילן בצפון, תל השומר מדרום וקריית קריניצי ממזרח ושייך מוניציפלית לרמת גן. על פי התכנון, יוקמו בשכונה כ-1,000 יחידות דיור ופארק ירוק בשטח של כ-40 דונם.

 

לדברי חלק מבעלי הקרקע, היתרון הגדול בהצטרפותה של קבוצת הרכישה הוא שרוכשי הדירות לא יאלצו להתגורר זמן רב באתר בנייה, מכיוון שהמגדל של קבוצת הרכישה ושני המגדלים הראשונים שיקימו אזורים, צמח המרמן ואשדר ייבנו ויאוכלסו במקביל.

 

עוד אומרים באזורים, בצמח המרמן ובאשדר כי "לפי מידע שנמסר מקבוצת חג'ג', המגדל שהקבוצה שיווקה משך אליו אוכלוסייה מהמעמד הבינוני-גבוה, ובעיקר רופאים מתל השומר - דבר שתרם לביסוסה של השכונה כשכונה יוקרתית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: בני דויטש
שכונת קריית קריניצי היום
צילום: בני דויטש
צילום: באדיבות קבוצת חג'ג'
הדמייה של השכונה החדשה
צילום: באדיבות קבוצת חג'ג'
מומלצים