שתף קטע נבחר

סער: "רוצה להמשיך לכהן כשר החינוך"

השר הצהיר בכנס בים המלח: "אני רוצה להמשיך בתפקידי כשר החינוך. בעיניי שר החינוך זה לא תיק, אלא שליחות, אחריות וזו המשימה הלאומית"

כשברקע הדיבורים על חלוקת התיקים בממשלה הבאה, אומר אחר-הצהריים (יום ג') שר החינוך גדעון סער שהוא רוצה להמשיך לכהן בתפקיד גם בממשלה ה-33 של מדינת ישראל.

 

"אני נשאל האם אמשיך לכהן כשר החינוך בממשלה הבאה", אמר השר סער בכנס השנתי של איגוד מנהלי מחלקות לחינוך, שנערך בים המלח. "במציאות הפוליטית שלנו במדינת ישראל, בפשטות - איני יודע, אבל אני רוצה שתדעו בצורה הברורה ביותר - אני רוצה להמשיך בתפקידי כשר החינוך. בעיניי שר החינוך זה לא תיק, אלא שליחות, אחריות וזו המשימה הלאומית".

 

כתבות נוספות בערוץ החדשות של ynet:

 

סער, שהגיע למקום הראשון בפריימריז של הליכוד, הוסיף כי "החינוך הוא בעיניי התפקיד החשוב ביותר ואני לא מכיר תפקיד חשוב יותר, כי החינוך הוא העתיד שלנו". שר החינוך אמר

 בכנס כי "אני מאמין שיש חשיבות רבה בכלל ובפרט בתחום החינוך לרציפות ולהמשכיות ושצריך להמשיך לצעוד באותן דרכים שפרצנו וסללנו בקדנציה הזו שהייתה מצוינת לחינוך בישראל. וכדי שלא יהיה לכם שום ספק אני מבהיר - אמרתי זאת גם לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו".

 

בהמשך פירט השר את הישגיו בקדנציה האחרונה וטען שמערכת החינוך זינקה בשנים האחרונות בכל פרמטר. בין היתר הוא מנה את הרפורמות "אופק חדש" ו"עוז לתמורה", וכן את השדרוג בשכר המורים שגרם לעלייה בביקוש למקצוע.

 

אתמול אמר מקורב לראש הממשלה כי "אצל נתניהו מתחזקת ההערכה שתיק החוץ יילך לאביגדור ליברמן, האוצר לבנט או ללפיד, ואילו משה (בוגי) יעלון הוא המועמד המוביל לתפקיד שר הביטחון". נתניהו עצמו אמר אתמול בפני ועידת איפא"ק: "בימים הקרובים תהיה לי ממשלה חזקה ויציבה".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שר החינוך סער
צילום: אבי מועלם
מומלצים