שתף קטע נבחר

התקצוב השתלם: פרס החינוך הארצי ניתן לאשדוד

עיריית אשדוד, שמשקיעה את חלק הארי מתקציבה במוסדות החינוך, זכתה אתמול בפרס שהעניק גדעון סער. ראש העיר: "זו הכרה בחזון ובהשקעה של המורים והמנהלים"

שלוש שנים של עידוד מצוינות בקרב ילדים ובני נוער ותקצוב גבוה של מוסדות החינוך השתלמו סוף-סוף: עיריית אשדוד זכתה אתמול (יום ד') להוקרה כאחת הזוכות בפרס החינוך הארצי. הפרס, שעליו הכריז שר החינוך גדעון סער בכנס של אנשי חינוך, ניתן על סמך השקעת העירייה בתשתיות, הפעלת מסגרות בשעות הפנאי, ויישום תוכניות עבור אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, יוזמות לצמצום פערים, ותוכניות בנושאי תקשוב, מדע וטכנולוגיה.

 

באשדוד קיימים כ-500 מוסדות חינוך שבהם לומדים 55 אלף תלמידים ועובדים כ-3,500 אנשי חינוך. למוסדות אלו הוקצב חלק הארי בתקציב העיירה, שעמד על 418 מיליון שקל, בנוסף

לתקציב הפיתוח שעומד על 174 מיליון שקל. השקעה זו, כך הסבירו בעירייה, משקפת את חזונה שנשען מבחינת העוסקים במלאכה על ארבעה דגלים: הישגים, ערכים, מצוינות ושוויוניות.

 

"זכיית העיר אשדוד בפרס החינוך הארצי מהווה הכרה בחזון, בתוכניות החדשות שהושתתו במערכת החינוך העירונית ובהשקעה היומיומית של המנהלים, המורים, עובדי המנהלה ומנהל החינוך והעומד בראשו", ציין ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי. "הפרס מצטרף לשורה ארוכה של זכיות ברמה הארצית והבינלאומית שאליה הגיעו תלמידי ומחנכי העיר והביאו גאווה וכבוד גדול לעירנו".

 

בפרס זכו גם הערים אריאל, יקנעם, מעלה אדומים, צפת וקריית ביאליק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"התלמידים הביאו גאווה לעירנו"
צילום: זהר שטרית
ראש העיר יחיאל לסרי
צילום: שאול גולן
מומלצים