שתף קטע נבחר

הונג קונג: ראשיהם של בני זוג נמצאו במקרר

הורים בשנות ה-60 לחייהם נמצאו מבותרים לחתיכות בדירה. בנם בן ה-29 ואדם נוסף נעצרו בחשד למעשה. בלש אמר שהתגלו פריטים בדירה "המעידים כי חתכו במקום"

ראשיהם של בני זוג מהונג קונג נמצאו במקרר בדירה מגואלת בדם. לפי הדיווחים, בנם בן ה-29 נעצר בחשד לרצח. המשטרה המקומית אמרה בסוף השבוע כי בדירה "נמצאו חלקי גופות אדם", וכי על פי החשד הם שייכים לגבר בן 64 ולאשתו, שטרם לכן דווח כי הם נעדרים זה שבוע.

 

עוד חדשות בעולם: 

קרלה ברוני שרה נגד הולנד: "פינגווין חסר נימוס"

 

לפי העיתון "סאות' צ'יינה מורנינג פוסט" (SCMP), ראשיהם של צ'או ווינג קי (64) ואשתו, סיו יואט יי (63) נמצאו במקרר, וחלקים מזרועותיהם ומרגליהם התגלו ברחבי הדירה. יתר חלקי הגופות טרם נמצאו. אחד החוקרים אמר לכתבים כי בדירה התגלו פריטים "המצביעים על כך שחתכו במקום".

 

יחד עם בנם בן ה-29 נעצר גבר בן 35 בחשד שביצעו את מעשי הרצח. אחד מהם הודה במעשה. לטענת המשטרה, הם ביצעו את המעשים ב-1 במרס. חלקי הגופות בדירה התגלו בעקבות חקירת השניים. בכיר במשטרה אמר לעיתון: "יש סיבה לחשוב שמקרי הרצח התבצעו בדירה. עתה אנחנו חוקרים את המניע".

 

בנם הבכור של בני הזוג דיווח כי הוריו נעדרים בשבת שעברה, אך הבן שנעצר אמר למשטרה כי ראה את הוריו למחרת, והם אמרו לו שהם נוסעים לסין. החשד של המשטרה התעורר לאחר שלא הצליחו למצוא תיעוד לכך שהזוג עזב את העיר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המשטרה בהונג קונג (אילוסטרציה)
צילום: רויטרס
מומלצים