שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בעכו כועסים: לינה מחול הבריזה לנו

  למרות חוזה שנחתם מראש בנוגע להופעת ארבעת זוכי "The Voice" בעכו מעל במת יום העצמאות, ועל אף האהבה שהרעיפה העיר על לינה מחול, המנצחת בתוכנית תיעדר מההופעה בעקבות התחייבויות קודמות בחו"ל

  עיריית עכו נגד התוכנית "The Voice". חברת הליקון, המפיקה את סיבוב ההופעות החיות של נבחרת תוכנית הריאליטי הודיעה היום (ד') לעיריית עכו כי זוכת העונה האחרונה, לינה מחול, לא תהיה בין ארבעת משתתפי התוכנית שיופיעו מעל בימת אירועי יום העצמאות בעכו השנה - הופעה אותה הזמינה העירייה לפני כארבעה חודשים. בעקבות ביטול הופעתה, בודקת העירייה אפשרות להגיש תביעה.

   

  בנובמבר האחרון סגרה עיריית עכו עם חברת מופעים בע"מ (הגורם המתווך בין חברת הליקון למוסדות ומקומות שונים המעוניינים בהופעות), שבערב יום העצמאות תופיע רביעיית הגמר של התוכנית על בימת העיר. בשלב זה, עדיין לא היה ידוע מי יזכה בתוכנית, ומי בכלל יגיע לגמר. עם זאת, לפני כמה ימים נודע באופן לא רשמי לנציגי העירייה שהזוכה בגמר, ובת העיר, מחול, לא תהיה חלק מההופעה.

   

  בעיריית עכו יצרו קשר עם חברת מופעים בע"מ, וקיבלו מהם אישור לכך שמחול אכן לא תופיע משום שהיא התחייבה להופעה אחרת בחו"ל באותו תאריך. גורמים בעירייה כעסו על ההתפתחות החדשה וציינו בפני ynet שמדובר בהפרת חוזה.

   

  לטענתם בחוזה שנחתם בנובמבר כתוב כי ההופעה כוללת את ארבעת הפיינליסטים של התוכנית שיגיעו לגמר בעונה החדשה, כך שהופעתה של מחול היא חלק ממנה. העירייה אף פרסמה את שמה של מחול בלוח ההופעות הצפויות ביום העצמאות, במקומות שונים, לרבות באתר שלה.

   

  בחברת מופעים בע"מ טוענים לעומת זאת, כי ההופעה המדוברת מתייחסת אל המתמודדים הבולטים ביותר בעונה, ומשום שמחול כבר התחייבה להופיע בחו"ל, היא לא תוכל להגיע. בתגובה מטעם הליקון נמסר כי "בשל אירוע פרטי שנסגר ללינה בחו"ל, טרם השתתפותה בתוכנית, היא לא תוכל להופיע בערב יום העצמאות במסגרת להקת 'The Voice'".

   

  מעיריית עכו נמסר: "התבשרנו לא מזמן שלינה מחול לא תופיע במסגרת ההופעה שהובטחה לנו. יש לנו חוזה שבו כתוב במפורש שארבעת הפיינליסטים יופיעו בערב יום העצמאות. אנחנו לא מתכוונים לעבור על זה בשתיקה. מבחינתנו ההסכם שנחתם עומד בעינו והחברה לא מכבדת אותו, ולכן הוא הועבר לייעוץ משפטי. אם מחול לא תופיע ברביעיית הגמר לא נרצה שהופעה תעלה בכלל ונחליף את הופעתם בהופעה אחרת".

   

  יש לציין כי מחול, תושבת העיר, זכתה לתמיכה מראש העיר, שמעון לנקרי, במהלך השתתפותה בתוכנית. לנקרי, שנורה על ידי אלמונים בניסיון התנקשות מספר ימים לפני תוכנית הגמר, אף איחל למחול הצלחה במסגרת הקלטה שנעשתה לפני התקיפה ושודרה בגמר התוכנית. לפני כשבוע ביקרה אותו מחול בבית החולים והודתה על תמיכתה בה והבטיחה להיפגש איתו שוב לאחר שחרורו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: טל גבעוני
  לינה מחול. מחויבת לחו"ל
  צילום: טל גבעוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים