שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פייסבוק: סליחה, הנקה זה לא פורנו
  מנהלת דף קהילת נשים מניקות נחסמה פעמיים מהרשת החברתית משום שהעלתה תמונות שלה ושל אם אחרת מזינות את ילדיהן. בדיוק כמו שקורה לה ברחוב האמיתי שהיא מודרת לשירותים כדי לעשות זאת. בסופו של דבר פייסבוק התנצלה

  פייסבוק מתנצלת – הנקה היא לא דבר גס. לאחר שתמונות שהעלתה מנהלת קהילת הנקה הוסרו והיא נחסמה פעמיים, הגיבה הרשת החברתית הגדולה בעולם ואומרת על ההסרה והחסימה כי מדובר בטעות.

   

  דף הפייסבוק המדובר Breastfeeding/MamaTalk, עוסק בהנקה ותמיכה לאימהות מניקות. המנהלת, קריסטי קמפ, העלתה תמונה שלה מניקה את בנה בן השלוש ונחסמה ליום, ולאחר מכן תמונה של אם מניקה את בתה התינוקת ובנה בן ה-5 – ונחסמה שוב, הפעם לשלושה ימים.

   

 1. עוד חדשות בעמוד הפייסבוק של ynet
 2.  

  "זה שגוי", אמרה קמפ לפוקס 40, "אני מנסה לעשות טוב לאימהות ואני מועפת על שום העלאת תמונות של הדבר היפה ביותר שאם יכול לעשות עבור בנה".

  קמפ בעצם קיבלה מפייסבוק את מה שהיא טוענת שהיא מקבלת במרחב הציבורי האמיתי: גירוש מעליב לשירותים או למרחב אחר בו לא יראו אותה מניקה את בנה. קמפ יוצאת נגד מה שהיא מכנה "הסקסואליזציה של ההנקה". "זה כלל לא מיני", היא אומרת.

   

  לאחר שהושעתה בפעם השנייה מפייסבוק, קמפ ניסתה לברר מה הייתה הבעיה בתמונות שהעלתה אולם לא קיבלה תשובה. לאחר התערבות פוקס 40, הגיעה התשובה, שמדובר בטעות. כן, פעמיים.

   

  מתוך העמוד. אחת מתמונות המריבה מצד ימין למעלה ()
  מתוך העמוד. אחת מתמונות המריבה מצד ימין למעלה

   

   

   

  חלב זה גס

  אז מה המדיניות של פייסבוק? בשנת 2008, פייסבוק הסבירו בדיוק איך זה עובד  - יש שתמונות מסויימות של נשים מניקות שמפירות את תנאי השימוש.

   

  דובר פייסבוק, בארי שניט, אמר אז כי לא ננקטים צעדים נגד מרבית תמונות של הנקה, מאחר שהן תואמות לכללי האתר. עם זאת, הוא הסביר, תמונות מסוימות הורדו על מנת לשמור על האתר בטוח עבור כל המשתמשים, כולל ילדים. התמונות האסורות הן כאלה החושפות שד באופן מלא כאשר ניתן לראות את הפטמה או האזור סביבה (אריולה). שניט טען כי הן מפרות את תנאי השימוש – כלומר תמונות מגונות, בוטות או פורנוגרפיות.

   

  תמונות המריבה של קריסטי קמפ אגב,עמדו בתנאים הללו, וגם אם לא, סביר להניח שהן לא היו נתפסות כפורנוגרפיות בראשה. בתמימותה וודאי היא הייתה חושבת שבסך הכל מדובר בילד אוכל.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים