שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  "פניית עוה"ד של מכבי - ניסיון לפגוע בבוררות"

  איזי שרצקי הגיב לבקשה של עו"ד מורן מאירי להעמידו לדין על הדברים שאמר לפני חודשיים במהלך הבוררות על העברת איתן טיבי מקריית שמונה למכבי ת"א

  היועץ המשפטי שלמכבי תל אביב, עורך דין מורן מאירי, הגיש היום (ב') להתאחדות לכדורגל מכתב ובו בקשה להעמיד לדין את הבעלים של האלופה עירוני קריית שמונה, איזי שרצקי, בגין התבטאויותיו במהלך הדיון האחרון בבוררות בין על העברתו של איתן טיבי לקריית שלום.

   

  שרצקי הגיב לבקשת עורך הדין של הצהובים: "פרסום התלונה בתקשורת ע"י מורן מאירי פוגע בבוררות שאמורה להינתן בימים הקרובים. נציין כי מוזר שאותו דיון עליו מדובר היה בסוף ינואר ורק כחודשיים וחצי לאחר מכן מתלונן עו"ד מאירי. לדעתי ולדעת יועצי המשפטיים מדובר במעשה לא תקין שיש בו חשש לניסיון להשפיע על הבורר אשר אמור לפסוק לגבי הסכום אותו מכבי אמורה לשלם בעבור איתן טיבי".

   

  שרצקי. "עו"ד מאירי משקר בכך שהוא טוען שלא התנצלתי" (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
  שרצקי. "עו"ד מאירי משקר בכך שהוא טוען שלא התנצלתי"(צילום: אורן אהרוני)

   

  "בתלונתו פוגע עו"ד מאירי בבורר ומשקר בכך שטוען כי לא התנצלתי על דבריי, דבר שעשיתי מיד לאחר התבטאות זו. מאחר ואני מכיר את התנהגותו החמורה של עו"ד מורן מאירי,

  בהיותו נאמן אגח"ים של איי די בי, ברור לי ששקר כמו במקרה זה הוא דבר פעוט בעיניו".

   

  "כמו שכבר הודענו להתאחדות אנו מתכוונים להגיב לכל התלונות ללא יוצא מהכלל לאחר פסק הדין, וזאת בכדי לא לפגוע בשיקולו של הבורר בניגוד למעשיו של עו"ד מאירי שבפעולותיו ניסה לעשות זאת. כאמור דבר זה הובהר להתאחדות והודגש כי לא הגון לנהל דיון שנושא לפני מתן פסק הדין, אך בהחלט יש מקום לכך עם קבלת פסק הבורר וכך אכן נעשה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים