שתף קטע נבחר

אישום: קשר את כלבו לרכבו וגרר - "אלימות"

נאסר סלימאן מואשם כי קשר כלב לרכבו והביא למותו וטוען להגנתו כי הכלב גסס עוד לפני כן והוא רק ביקש להביאו למזבלה. התובעת המשטרתית התקוממה: זו אכזריות, הכלב היה חי

נאסר סלימאן מסמעייה, שנאשם בהתעללות בבעל חיים, לאחר שקשר את כלבו לרכבו, גרר אותו ובכך הביא למותו, טען היום (ד') עם הגשת כתב האישום נגדו בבית המשפט בעכו כי עשה זאת כדי להרחיק את הכלב מביתו. לטענתו, הכלב גסס עוד לפני האירוע. התובעת המשטרתית איריס דרטלר דחתה את טענתו: "אלימות אכזרית מאין כמותה". הנאשם יישאר במעצר עד לדיון נוסף בעניינו מחר.

 

  

"יכול להיות שמרשי חסר חינוך, אולי היה צריך לשים את הכלב בארגז או להשתמש בכפפות", אמר סנגורו עו"ד כאמל עודה. לסלימאן מיוחסת עבירה של התעללות בבעל חיים לפי חוק צער בעלי חיים, והעונש המקסימלי עליה עומד על שלוש שנות מאסר.

 

 

 

עוד בחדשות ynet:

 

לטענת הנאשם, הכלב היה במצב קשה וזבובים חגו מעליו. לדבריו, ילדיו ואשתו פחדו מבעל החיים ולכן הוא בחר להרחיקו."אין מחלוקת עובדתית לפעולת הגרירה ולעבירת ההיזק לבעל החיים, ולכך שהכלב הומת לבסוף אצל הווטרינר", אמר סניגורו עו"ד עודה. "ככל שמרשי זיהה, הכלב לא היה בחיים, נדף ממנו ריח חזק, זבובים חגו סביבו ונוזל יצא לו מהעיניים. הוא ראה אותו גוסס".

 

התובעת המשטרתית איריס דרטלר דחתה את גרסת הנאשם."מדובר באלימות אכזרית מאין כמותה.

 בכל שנותיי במחלקת התביעות לא נתקלתי באירוע מזוויע וברוטאלי כמו זה", אמרה בבית המשפט. "ישנו סרטון המוכיח כי הכלב היה חי, לבטח בזמן שמצא אותו החשוד וגרר אותו ברכבו. החשוד מודה כי אכן רצה להרחיק את הכלב מחצרו לכן קשר אותו לרכב, אני בטוחה שאף אחד מיושבי האולם הזה לא היה בוחר בדרך זו להרחיק בעל חיים מחצרו".

 

עו"ד עודה המשיך לטעון כי סלימאן פינה גופת כלב שגסס ממחלה וסחט האחרון קולות זלזול מפעילי זכויות בעלי חיים שישבו בקהל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות משטרת ישראל
הכלב שנפל קורבן להתעללות
צילום: באדיבות משטרת ישראל
מומלצים